Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin iboo8989 | Skor 3-1

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,926
7,458
113
@iboo8989 reis misafirler gitmedi herhalde kapıda sohbet sardı galiba 😅😅😅

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,821
76,318
113
Arkadas 3 saattir ortada yok doğru soyluyorsun ama belliki insanlarin ihtiyaci varki bekliyor. Belki bir sans parasi alirimda bir umut çogaltirimin derdinde bekleyende.. Bu durumda sikilmadan sabirla bekleyenleri elestirmek yerine saygi duymak lazim.. Allah herkesin yardimcisi olsun ne diyeyim
Dostum çekiliş konusu değil bu rollingte değil adam foruma girmemiş belli 10dk da bir etiket atmanın bir mantığı yok

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,162
6,170
113
Biz forum acildigindan beri buradayiz hirli degiliz hirsiz degiliz ikinci hesaba neden ihtiyacimiz olsun.. @çekirgelli iyi bir arkadasa benziyordu sasirdim sadece bir insan ayni anda neden iki hesap acsin ki ne gibi bir kâri olabilir onu anlamadim
kötü biri olarak gozukseydı zaten dolandıramazdı kımseyı dolandırmak ıcın mecbur ıyı gozukmek zorunda

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,926
7,458
113
Biz forum acildigindan beri buradayiz hirli degiliz hirsiz degiliz ikinci hesaba neden ihtiyacimiz olsun.. @çekirgelli iyi bir arkadasa benziyordu sasirdim sadece bir insan ayni anda neden iki hesap acsin ki ne gibi bir kâri olabilir onu anlamadim
Burda her telden insan var dost. Eski ve aktif üyeler dışında pek kimseye güvenme. Az çok anlarsın kimin nasıl olduğunu

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,759
7,337
113
Burda her telden insan var dost. Eski ve aktif üyeler dışında pek kimseye güvenme. Az çok anlarsın kimin nasıl olduğunu
Reis bu Antepli yeni bir hesap açar yine bu kez Nohut dürüm yapar nickini adam Antep'ten dışarıya çıkmamış 🤣