Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İcra dosyası Hk.

ismail3828

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
151
41
28
Üzerime kayıtlı bir araç var yalnız araç banka tarafından kredi ile alındığı için üzerinde hak mahrumiyeti mevcut. Şuanda başka bankadaki ihtiyaç kredim patladı. Aracıma yakalama kararı cikar mi kredimden dolayı.

Rcbo17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
739
193
43
Üzerime kayıtlı bir araç var yalnız araç banka tarafından kredi ile alındığı için üzerinde hak mahrumiyeti mevcut. Şuanda başka bankadaki ihtiyaç kredim patladı. Aracıma yakalama kararı cikar mi kredimden dolayı.
İcraya verilirse 5 -6 ay sonra çıkartırlar

Rcbo17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
739
193
43
Beyler işi bilen kişiler sadece cevap verirse sevinirim bitane kredi kartından patladım icraya verilsin avukat arayıp bugün 2 ye kadar ödeme yapmadan eve icraya geleceklerini belirtiyor işleyiş nasıl?
Eve gelemezsin ailemle yaşıyorum, gelirsen ailem durumu öğrenirse videoya alirim, özel hayatın gizlilik suçunu işlemiş olursunuz ,görüntülerle birlikte şikayetçi olurum, de geç

nvn64

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,026
778
113
Aile bireylerini tek tek avukat aradı eve gelip eşyaları alacağız diye bunu yapmaları yasalmi abi?
Hiç bir avukat seni arayıp evinden eşya alicaz diyemez öyle avukatı bu ülke de s.... Dolandırıcı senden para koparmaya çalışıyor engelle hayatına bak ben siyasal mezunuyum böyle bir işleyiş ne gördüm ne duydum

harunkrtke

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
322
137
43
Beyler işi bilen kişiler sadece cevap verirse sevinirim bitane kredi kartından patladım icraya verilsin avukat arayıp bugün 2 ye kadar ödeme yapmadan eve icraya geleceklerini belirtiyor işleyiş nasıl?
Onlar dolandırıcı beni hergün arıyorlar 😂

KamaChi

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
80
19
8
Borç ödeme gün süren 90 günü geçmediyse rahat ol blörf yapıyor.

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,326
6,949
113
Birincisi avukatin bu denli sana tehditvari konuşmaları kanunen yasaktır Google dan da bakabilirsin haklarına

mavs1341

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
611
455
63
Aracına haciz ve yakalama koyabilirler, engel teşkil eden bir durum değil maalesef. Araç üzerinde rehin şerhi olduğu için patlamış olduğun bankanın koyduğu haciz 2. Sırayı alır.

Wakabayaşi

Genzo Wakabayashi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,215
3,681
113
Şu avukatların çoğunluğu neden o. çocuğu çıkıyor çok merak ediyorum bundan 6-7 sene önce bana randevu vermişlerdi 4 gibi evinize geleceğiz icra için müsait misiniz diye sormuşlardı 😂 Evde olmadığımı kardeşimin evde olduğunu onun sizinle ilgilenmesi için bilgi vereceğimi söyledim tamam diyip yüzüme kapatmışlardı. Sonra o gün gelen olmamıştı bir kaç gün sonra 3 avukat adresime gidip kartvizit vermişler kardeşime bize ulaşması gerekiyor diye gerçekten çok komikler. İşin aslı şu banka icralarından korkmaya gerek yok canınızı alamazlar eve icra gelme devri önceden idi şimdi gelemiyorlar gelememeleri yetmezmiş gibi ulaşamadık bahanesi ile kişinin annesine babasına dedesine ne kadar akraba varsa ulaşıp bilgi vermeme adı altında şahısın bize ulaşması gerektiğini söylüyorlar 😅 Sen bilgi vermesen bile amacın belli bariz herkes öğrensin şu borçu ödeyin gerçekten komedi filmi gibiler. Şöyle bir durum daha var her hukuk bürosunu farklı sertliğe sahiptir kimisi cins cins konuşur tehdit eder kimisi ailelere ulaşır kimisi sürekli arar gün içinde baktı olmuyor daha da peşine düşmez 😅

fthozdil

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
723
193
43
Hiçbir şey yapamaz hacze gelmesi demek en az 4 5 ay onda da hiç ödeme yapmazsan korkutuyolar

gamerx

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,618
516
113
İcra borcu kadar kötü birşey yok. Eninde sonunda ödemen gerekiyor ömür boyu sırtında olur bu borç. Ödeyecek maddi gücün yoksa kesinlikle öderim diye taahhüt vermemeli hiçbir şeye imza atmamalı çünkü o zaman borcu yine ödeyemessen işte kabus burada başlar ve ne zaman durumun iyi olursa borç faizlenip çok yükselmeden ödeyip kurtulmak en iyisi.

fthozdil

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
723
193
43
Şu avukatların çoğunluğu neden o. çocuğu çıkıyor çok merak ediyorum bundan 6-7 sene önce bana randevu vermişlerdi 4 gibi evinize geleceğiz icra için müsait misiniz diye sormuşlardı 😂 Evde olmadığımı kardeşimin evde olduğunu onun sizinle ilgilenmesi için bilgi vereceğimi söyledim tamam diyip yüzüme kapatmışlardı. Sonra o gün gelen olmamıştı bir kaç gün sonra 3 avukat adresime gidip kartvizit vermişler kardeşime bize ulaşması gerekiyor diye gerçekten çok komikler. İşin aslı şu banka icralarından korkmaya gerek yok canınızı alamazlar eve icra gelme devri önceden idi şimdi gelemiyorlar gelememeleri yetmezmiş gibi ulaşamadık bahanesi ile kişinin annesine babasına dedesine ne kadar akraba varsa ulaşıp bilgi vermeme adı altında şahısın bize ulaşması gerektiğini söylüyorlar 😅 Sen bilgi vermesen bile amacın belli bariz herkes öğrensin şu borçu ödeyin gerçekten komedi filmi gibiler. Şöyle bir durum daha var her hukuk bürosunu farklı sertliğe sahiptir kimisi cins cins konuşur tehdit eder kimisi ailelere ulaşır kimisi sürekli arar gün içinde baktı olmuyor daha da peşine düşmez 😅
Aynen öyle banada dediler arkadan da polis efekti vermişler dedim gelin amk gelen giden yok icracı avukat arkadaşım var sordum hiçbir şey yapamazlar dedi haa borcu ödedim tabi mecbur ama uygun olduğum zamanda ödedim bir de kesinlikle ararlar eve kağıt gelir dosya açılırsa fln KAPAK HESABI borcum ne kadar de fazlasıyla alıyor çünkü avukatlar haberin olmuyor