Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İcra Gelmiş

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,948
44,322
113
Beyler bu nedir ne değildir ben anlamam pek anlayan varsa yardımcı olabilir mi.ben talimat falan vermedim.imzada atmadım tlfnda aramislardi taksit yapmıştım yarisini odemistik sonra işsiz kalınca odeyememistim şimdi bu kağıt geldi.odemezsem ne olur çok fazla faiz koymuşlar sadece ana parayida kabul etmiyorlar nedir şimdi eurum anlayan anlatabilirmi?Screenshot_2021-05-04-15-43-40-19_965bbf4d18d205f782c6b8409c5773a4.jpg

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,948
44,322
113
Sıkma canını bir ay yatıp çıkarsın dost tatil gibi gelir sana kısa süre zaten
Niye hapis yatayım kardeş hepi topu 2 k para ama ben faizini ödemek istemiyorum onuda kabul etmiyorlar.ben talimat falan vermedim nasıl böyle bişey olmuş.nedir bu anlayan yokmu hiç yahu.ayrica 1 ay değil 3 ay yatiliyor onu biliyorum bide borcda silinmiyor bedavadan yatıyorsun 🤣

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,948
44,322
113
İcraya kadar gitmiş yapılandırma yapabilirdi ama yatmayı tercih etmiş galiba
Yapilandirdim ben zaten ama yarısını ödedim sonra işsiz kaldım ne zamandır hiç sesleri çıkmıyordu unuttum gitti dün bu kağıt gelmiş.yoksa bu ay çok iyi para kazandım sitelerden oderdim.

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,371
912
113
Niye hapis yatayım kardeş hepi topu 2 k para ama ben faizini ödemek istemiyorum onuda kabul etmiyorlar.ben talimat falan vermedim nasıl böyle bişey olmuş.nedir bu anlayan yokmu hiç yahu.ayrica 1 ay değil 3 ay yatiliyor onu biliyorum bide borcda silinmiyor bedavadan yatıyorsun 🤣
Dost şaka yapıyorum da bu işler cidden şakaya gelmez git öde sıfırla borcunu. Yarın bir gün cidden basın ağrımasın yakana yapışır bunlar.

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,302
28,015
113
Hic bisey olmaz bundan Abi kagidi ucak yapip camdan atabilirsin birsey alamazlar

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,948
44,322
113
Hapis mapis yok evdende gelip bişey alamiyolar yani birşeyin olucagi yok için rahat olsun benim arkadaşımın 12 icralık dosyası var 2017 den hicbiseyi alamadılar nede hapis yattı bişey olmuyor rahat ol
Valla ben 7 sene önce içeri giriyordum bu dosya gibi bı dosyadan ama o zaman talimat verip imza atmıştım ondan sonra hiç imza atmadım.

NightFever

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,635
6,540
113
Gecmis olsun avukatla iletisime gecip taksitlendirme yaptir hocam biraz faiz isler ama komple kapaticak durumun yoksa baska secenek yok oyle icra diye bisey alma vesaire filan yok calissaydin birde maastan 3 te 1 ini alirlardi maas haczi koyup

Krieger1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
827
113
Hiçbir İcranın hapis cezası hiçbir zaman yoktur ta ki adliye icra dairesinde yapılan yapılandırma haricinde aksini idda eden warsada bu işi bilmiyor demektir

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,948
44,322
113
Hiç birsey olmaz borç bankadan çıkmış varlık fonuna devredilmiş
Kardeş o.altda yazan 7 gün içinde ödemezse mahkeme hazır bulun falan diyor orasına takıldım ben evden bişi alamazlar onu biliyorum zaten işin içine hapis girerse sıkıntı bekar olsam dert etmemde çoluk çocuk var 😔