Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İcra Ne Kadar Sürede Gelir

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,665
1,786
113
Bazı özel sebeplerden kredi karti borcunu 3 ay odeyemedim 3 ay ödemezsen icralık olursun dediler icra ne zaman gelir bilgisi olan varmı
Arabayı satmaya karar verdim icra hemen gelirmi bilgisi olan varmı araştırdım ama çok farklı farklı süreler yazıyorlar bilgisi olan yardımcı olurmu

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,209
2,314
113
Borç yapılandırma adına avukat iletişime geçer..
Orta yolu bul yoksa icrası, faizi vs.. min. x3 'e katlar geçmiş olsun.

Firat7535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
899
591
93
Bazı özel sebeplerden kredi karti borcunu 3 ay odeyemedim 3 ay ödemezsen icralık olursun dediler icra ne zaman gelir bilgisi olan varmı
Arabayı satmaya karar verdim icra hemen gelirmi bilgisi olan varmı araştırdım ama çok farklı farklı süreler yazıyorlar bilgisi olan yardımcı olurmu
Reis biran önce odemek için yolunu bul. Avukat seni arayacak bu konuda taksitlendirme filan yap ödemeye bak icra takibi başladımi sıkıntı

karaadam81

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,615
2,371
113
İcra falan gelmez kim dedi sana icra gelcek diye he icraya duser borcun o ayri

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,867
5,987
113
Bankaya 90 gün odemezsen avukata devredilir eve icra kolay kolay gelmez borç halen bankadaysa arayıp yapılandır avukata verdiğim faizden daha iyidir en iyi avukatına. a ...k bu arada

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,665
1,786
113
Bankaya 90 gün odemezsen avukata devredilir eve icra kolay kolay gelmez borç halen bankadaysa arayıp yapılandır avukata verdiğim faizden daha iyidir en iyi avukatına. a ...k bu arada
hocam işte 90 gün dolmuş bana diyorki bankadaki kadın şuan icra takibine düşmemiş ödersenizz sıkıntı olmaz dedi ondan arabayı satacam şimdi

karaadam81

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,615
2,371
113
Evet kagt gonderirler bi sure sonra

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,867
5,987
113
hocam işte 90 gün dolmuş bana diyorki bankadaki kadın şuan icra takibine düşmemiş ödersenizz sıkıntı olmaz dedi ondan arabayı satacam şimdi
Kral borç ne kadar arabayı satmak yerine bankaya gidip yapılandır borcu satılan şeyin yeri dolmuyor satmak dışında çözüm bul bence

RaymondReddington

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,975
1,063
113
İcra farklı haciz farklı
Haciz diyorsan uzun bir süre gelmez ama 90 günü geçince icraya düşersin otomatik olarak avukat dosya masrafı eklenir 18bin lira
Ödememeye devam edersen borcun faizi haciz memurunun taksi ücreti yemek ücreti harç ücreti vs sürekli artar

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,592
1,328
113
3 ayda icra olmaz bankaya gidip yapılandırmalisin

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
İcraya düşer ama bişey olmaz 8 yıldıe icralığım en fazla daha geçen sene banka blokesi geldi( 7. Yılda) . hacizi kastediyosan neredeyse imkansız.(bıyere şu tarihte ödeyecem diye imza atma sakın)

Aybjk0606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
957
349
63
3 ayda hiç bir şey olmaz ara yapılandır biraz faiz ödersin en fazla. Ödemezsen icra takibine alırlar sicilin bozulur borcun katlanır. Ama artık eskisi gibi eve falan icra gelmiyor hooopp maaşının 3/1 ini kesiveriyorlar üzerinde mal mülk varsa şerh koyuyorlar araçta 2 yıl taşınmazda 1 yıl sonra şerh kalkıyor. Borcu ödeyip kaldırmak istersen harç ödüyorsun icra dairesine falan filan. Avukata düşersen ödeme durumun yoksa sakın ödicem diye gün verme. Ödeyemem param yok de geç.

Aybjk0606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
957
349
63
Hı bide hesaplarına bloke koyarlar ama maaş hesabına asla koyamazlar.

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
İcraya düşer ama bişey olmaz 8 yıldıe icralığım en fazla daha geçen sene banka blokesi geldi( 7. Yılda) . hacizi kastediyosan neredeyse imkansız.(bıyere şu tarihte ödeyecem diye imza atma sakın)
Yada arabayı satıp para kalırsa Stuttgart'a bas

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,665
1,786
113
Eve haciz memuru gelmedimi ne kadar borcun vardi

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,665
1,786
113
3 ayda hiç bir şey olmaz ara yapılandır biraz faiz ödersin en fazla. Ödemezsen icra takibine alırlar sicilin bozulur borcun katlanır. Ama artık eskisi gibi eve falan icra gelmiyor hooopp maaşının 3/1 ini kesiveriyorlar üzerinde mal mülk varsa şerh koyuyorlar araçta 2 yıl taşınmazda 1 yıl sonra şerh kalkıyor. Borcu ödeyip kaldırmak istersen harç ödüyorsun icra dairesine falan filan. Avukata düşersen ödeme durumun yoksa sakın ödicem diye gün verme. Ödeyemem param yok de geç.
90 gün süresi varmış bende bilmiyordum kadın öyle dedi

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
Eve haciz memuru gelmedimi ne kadar borcun vardi
Yok be kank tabi miktara bağlı 200 olmuştur şuan benim geçmiştir bile ödeyemeyeceğim için takip bile etmiyorum. O sıra 100 k idi. Ararlarsa banka blok eşini yada maaş kesintisini göze alıyorsan durumum yok de. Üstüne gelmiyorlar bi süre. İşsiSem ben gibi zaten bi bok yapamazlar eve haciz diye bişey nerdeyse yok artık. Birde avukatlarla konuşma tarzı var tabi. Ama senin araban varöış işte onu bağlayabilir ler onuda birinin üstüne yap gitsin ödeme mk😀

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,792
10,395
113
Kredi karti borcunu banka ile anlasip yapılandırabiliyorsun ben o sekilde yaptim ne icralik ne avukatlik bir durum oldu tabi faizi sokuyorlar ama yapacak bisey yok en azindan ay ay ödeniyor

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,665
1,786
113
Yok be kank tabi miktara bağlı 200 olmuştur şuan benim geçmiştir bile ödeyemeyeceğim için takip bile etmiyorum. O sıra 100 k idi. Ararlarsa banka blok eşini yada maaş kesintisini göze alıyorsan durumum yok de. Üstüne gelmiyorlar bi süre. İşsiSem ben gibi zaten bi bok yapamazlar eve haciz diye bişey nerdeyse yok artık. Birde avukatlarla konuşma tarzı var tabi. Ama senin araban varöış işte onu bağlayabilir ler onuda birinin üstüne yap gitsin ödeme mk😀
Kral ne kadar rahatsız ben aile evinde yaşıyorum maazallah eve icra kağıdı haciz gelse kesin peder evlatliktan reddeder ben anlamadım sana niye birsey yapmamışlar