Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İcra Yoluyla Evden Çıkartma

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,605
5,614
113
İtiraz sürem vardı aslında tebligat bana ulaştıktan 7 gün içinde edebiliyormussunda tebligat bana gelmedi haberim bile yoktu muhtarlığa gitmiş yav.
dostum avukat kapına kadar geliyorsa tamamıyla göz boyamak içindir senin bir şekilde bir hakkın vardır ne ara dava açıldı da sonuca bağlandı kiraci-ev sahipleri davaları 2-3 sene sürüyor sen kirayı elden mi ödedin ?

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,743
1,420
113
Geçmiş olsun önceden ev sahibiyle konusmadinmi dostum kiraya devammi yoksa cikalimmi diye hep 2,3 ay önceden sorarım ben mağdur olmamak için ona göre yeni ev bakılır ihmalin var Allah yardımcınız olsun
Valla çıkmamı istiyordu Haziran ayında arasip haberleşecektik sözde. Ama o aramak yerine böyle bı yol izlemiş. Bakiniyordum normalde de ev falan fakat bulamamistim bu ev sahibiyle kirayı yukseltelim falan diye anlaşmaya calisacaktim kalkmış mahkemeye vermiş aq

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,743
1,420
113
dostum avukat kapına kadar geliyorsa tamamıyla göz boyamak içindir senin bir şekilde bir hakkın vardır ne ara dava açıldı da sonuca bağlandı kiraci-ev sahipleri davaları 2-3 sene sürüyor sen kirayı elden mi ödedin ?
Banka hesabından tüm ödemeler dost.

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,743
1,420
113
Peki evden çıkarma sebebi ne kirayı çok uçuk rakam istedi de yapmadın mı neden vermiş mahkemeye çık diye
Evi tadilat yapıp eşyalı öğrenciye vermek istiyordu. Kirayı yükseltme durumuna okey diyecektim zaten haziranda haberleşecektik aramak yerine mahkemeye vermiş. Bende kirayı yolladım birşey demedi diye fazla üstüne düşmedim durumun

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,743
1,420
113
durum çok zor dostum bu ev sahibi ile görüşmen lazım sokakta kalamazsın sonuçta
Vallahi avukat geldi bı tur kapistik. Baya baya sokağa atmaya niyetliler dost. Bende yapmaz etmez diye düşündüm ama sonuç oraya varacak gibi

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,605
5,614
113
Banka hesabından tüm ödemeler dost.
o işte bir bit yeniği var mahkeme o kadar hızlı sonuçlanamaz bence 3-4k bul buluştur avukata hemen başvur saatlik görüşme ücreti o kadar alıyorlar tarif etse bile kendin dilekçe vs verebilirsin gerçekten kolay yoksa diğer türlü bir anda yeni ev depozito taşıma masrafları aşırı pahalıya mal olur hadi uygulamasını indir hesabını onaylat kredili limit ve kredi kartı veriyorlar bozdur bu iş için kullan

mertinho50

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,072
8,592
113
Evi tadilat yapıp eşyalı öğrenciye vermek istiyordu. Kirayı yükseltme durumuna okey diyecektim zaten haziranda haberleşecektik aramak yerine mahkemeye vermiş. Bende kirayı yolladım birşey demedi diye fazla üstüne düşmedim durumun
Anladı 1 alıyorsa 2 almak istemiş hele birde yenileyip kiraya verince daha da tatlı mal sahipleri için

Ev bulmak taşınmak çok zor Allah yardımcın olsun

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,743
1,420
113
o işte bir bit yeniği var mahkeme o kadar hızlı sonuçlanamaz bence 3-4k bul buluştur avukata hemen başvur saatlik görüşme ücreti o kadar alıyorlar tarif etse bile kendin dilekçe vs verebilirsin gerçekten kolay yoksa diğer türlü bir anda yeni ev depozito taşıma masrafları aşırı pahalıya mal olur hadi uygulamasını indir hesabını onaylat kredili limit ve kredi kartı veriyorlar bozdur bu iş için kullan
Dost o uygulamada deneyeyim şansımı dedimde kimliğin çipi düşmüş benim ondan onaylama yapmadılar onaylansada bana çıkacağını sanmıyorum ama. Bırak bide taa Mayıs ayında açılmış mahkeme.

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,743
1,420
113
Anladı 1 alıyorsa 2 almak istemiş hele birde yenileyip kiraya verince daha da tatlı mal sahipleri için

Ev bulmak taşınmak çok zor Allah yardımcın olsun
Çok Sağol dost. Vallahi bulmayı taşınmayı geçtim sahibinden daire bulsam taşımayı bedavaya getirdim desem depozito yok komisyon yok gel bir kira ode tut deseler onuda yapacak güç kuvvet şuan asla yok. Gelcekler evden cikartmaya olay olcak bı ton buna karar verdim şuan için

Rcbo17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
739
193
43
7 gün içinde itiraz etmen gerekirdi çıkcan mecbur ama icra işlemlerine geldiklerinde evde yoksan çıkartamazlar @Visitor

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,743
1,420
113
7 gün içinde itiraz etmen gerekirdi çıkcan mecbur ama icra işlemlerine geldiklerinde evde yoksan çıkartamazlar
Çilingir polis eşliğinde acmiyorlarmi kapıyı dost icra işlemleri bildiğim kadarıyla öyle

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,743
1,420
113
Eşyaları icra deposuna bide götürüp bırakıyorlarmis onları oraya göturürlerse skseler geri alamam depodan

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,526
2,164
113
Ev sahibi ile irtibatın yok muydu konusmadiniz mı? Kira sozlesmen bitmiş ya senin onu arayıp ya da onun seni arayıp önceden bilgilendirmesi gerekliydi. Sanırım sen bu konuda biraz vurdum duymaz olmuşsun. Allah yardımcın olsun . Bu devirde kira zor bilirim bende kiradayim ama ev sahibim iyi bir insan 3 ay ödemedim niye ödemiyorsunuz demedi o derece kira sözleşmesi falanda yapmadı. Çok uçuk zamda yapmamıştı kiraya.

Rcbo17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
739
193
43
Dava olmamiski icra işlemini kabul etmiş itiraz etmeyerek, itiraz edip mahkeme safhasına gecmesi lazımdı, yanlış yönlendirme

Rcbo17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
739
193
43
Eşyaları icra deposuna bide götürüp bırakıyorlarmis onları oraya göturürlerse skseler geri alamam depodan
Ozaman icra deposundan almaya gittiğinde benim 10 kilo altınım vardı şuan yok burda çalmışlar icra memurlariyla polisler dersin. Yani bunu diceni bildikleri için girmiyolar

Rcbo17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
739
193
43
Vallahi avukat geldi bı tur kapistik. Baya baya sokağa atmaya niyetliler dost. Bende yapmaz etmez diye düşündüm ama sonuç oraya varacak gibi
2 ay süre verin de maddi durumum yok şuan de, yoksa cikmiyom beni evde bulamazsın zaten gündüz calisiyom de. İcraya gelirlersede kapıyı açma evde oldugunu belli etme