Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İcra Yoluyla Evden Çıkartma

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,397
1,478
113
Arkadaşlar s.a. cümleten iyi forumlar herkese. Yaklaşık iki senedir kaldığım evimde kontratim son buldu. Kirasını günü gününe odedigim Ev sahibim beni mahkemeye vermiş çıkmam için geçen gün icra memuruyla avukat geldi kapıya 10 gün süreniz var diyerek. Tahliye kararı cikartmislar bana herhangi bir tebligat gelmedi daha doğrusu gelmiş ve muhtarlığa gitmiş herhangi bi aranma yoluyla bilgide geçilmedi. Adam Nuh diyor peygamber demiyor nasıl bir yol izleyebilirim bu konuyla ilgili bir fikri veya basından bu tip bı olay geçmiş arkadaslarin yorumlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler. Yaklaşık 7 günüm kaldı sokağa atcaklar bizi aq.
Burası yerimi, biz ne bilelim avukata sor diyecek arkadaşlara diyeceğim şu ki avukata danisacak para olsa gidip eşyamı taşır başka ev tutarım lutfen gereksiz yorum yapmayalım rica ediyorum
Eşyaların senin mi. Eğer öyleyse zor bir durum. Nakliyeciler bi ton para istiyorlar. Kimsenin insafı kalmamış. Herkes birbirine geçirme derdinde. Ayrıca yeni evin de depozitosu, emlakçının payı da cabası

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,984
1,810
113
Arkadaşlar s.a. cümleten iyi forumlar herkese. Yaklaşık iki senedir kaldığım evimde kontratim son buldu. Kirasını günü gününe odedigim Ev sahibim beni mahkemeye vermiş çıkmam için geçen gün icra memuruyla avukat geldi kapıya 10 gün süreniz var diyerek. Tahliye kararı cikartmislar bana herhangi bir tebligat gelmedi daha doğrusu gelmiş ve muhtarlığa gitmiş herhangi bi aranma yoluyla bilgide geçilmedi. Adam Nuh diyor peygamber demiyor nasıl bir yol izleyebilirim bu konuyla ilgili bir fikri veya basından bu tip bı olay geçmiş arkadaslarin yorumlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler. Yaklaşık 7 günüm kaldı sokağa atcaklar bizi aq.
Burası yerimi, biz ne bilelim avukata sor diyecek arkadaşlara diyeceğim şu ki avukata danisacak para olsa gidip eşyamı taşır başka ev tutarım lutfen gereksiz yorum yapmayalım rica ediyorum
Devletin avukatı var birde bir bok yiyemezler avukata gerekyok youtubeden araştır orada anlatıyorlar sadece kıranı gunu de yatır gelçi geçte olsa ginede bir halt yiyemez ben 2 senedir çıkıcam adam cimere bile yazmiş ama hiçbirsey yapamadı yapamaz için rahat olsun kardeşim

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,686
891
113
Normalde tahliye davalari 1 yil surer sonrasinda sen bu tahliye kararina itiraz etseydin 7 gun icinde yaklaşık 1.5 yil gibi bi süren daha olurdu temyiz karari icin ana yine de bu kadar kisa surede tahliye karari enteresan kucuk bir ildesin o zaman

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,984
1,810
113
2 ay süre verin de maddi durumum yok şuan de, yoksa cikmiyom beni evde bulamazsın zaten gündüz calisiyom de. İcraya gelirlersede kapıyı açma evde oldugunu belli etme
Ya bğrşey olmaz gelip giderler tutanak tutarlar iş mahkemeye taşınır ve hakim ev sahibini bi guzel düzeltir dıngonun ağrımı iki memur gelcek eşyaları dışarı atıcak kolaymı okadar bu işin kuralı var mahkemesi var oda en az 3 sene surer 😁😁😁👍 keyfine bak rahat rahat otur kıranı ode ama çünkü mahkeme kararıyla o kiraları ödersin Eger kirayı odemessen

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,984
1,810
113
Normalde tahliye davalari 1 yil surer sonrasinda sen bu tahliye kararina itiraz etseydin 7 gun icinde yaklaşık 1.5 yil gibi bi süren daha olurdu temyiz karari icin ana yine de bu kadar kisa surede tahliye karari enteresan kucuk bir ildesin o zaman
Ne olursa olsun mahkemesz tahliye olamaz mahkeme karar verır

Captain77

Never back down
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,661
583
113
20 temmuz da adli tatil baslıyordu 1 eylüle kadar cok kötü zamana denk gelmiş geçmiş olsun dostum
3 5 bişiler ayarla sağ dan soldan bilen bi avukata git danış burdan alacagın bılgı saglıklı degıl kafan daha cok karısacak.

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,984
1,810
113
dostum avukat kapına kadar geliyorsa tamamıyla göz boyamak içindir senin bir şekilde bir hakkın vardır ne ara dava açıldı da sonuca bağlandı kiraci-ev sahipleri davaları 2-3 sene sürüyor sen kirayı elden mi ödedin ?
Evine gelen çabulçu memurda olsa ev sahibi dahil cimere yaz bak onları napıyorlar

gamerx

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,618
515
113
Bazı kanı bozuk ev sahipleri evden çıkartmak için yalanla dolanla kirayı ödemedi diye mahkemeye veriyorlar. Gelen tebligattan haberin olsaydı 7 gün içinde itiraz etme hakkın olurdu itirazın kabul olduğunda iptal olurdu o zaman çıkaramazdı ama geri tekrar mahkeme açmak zorunda kalırdı. Artık çok geç. Evden çıkmak zorunda kalacaksın yoksa eşyalarını dışarı atarlar. Böyle sahtekar kansız ev sahiplarinin taaa a.g.g.y.m 😡

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,984
1,810
113
dostum avukat kapına kadar geliyorsa tamamıyla göz boyamak içindir senin bir şekilde bir hakkın vardır ne ara dava açıldı da sonuca bağlandı kiraci-ev sahipleri davaları 2-3 sene sürüyor sen kirayı elden mi ödedin ?
Ben olsaydım 2 tokat çekerdim avukata ve beni darp etmeye çalişdı bende kendimi malımı ve namusumu korumak için karşılık verdim derdim

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,743
1,420
113
2 ay süre verin de maddi durumum yok şuan de, yoksa cikmiyom beni evde bulamazsın zaten gündüz calisiyom de. İcraya gelirlersede kapıyı açma evde oldugunu belli etme
Dost polis eşliğinde olduğunda gireblceklerini düşünüyorum

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,743
1,420
113
Eşyaların senin mi. Eğer öyleyse zor bir durum. Nakliyeciler bi ton para istiyorlar. Kimsenin insafı kalmamış. Herkes birbirine geçirme derdinde. Ayrıca yeni evin de depozitosu, emlakçının payı da cabası
Sorma dost benim eşyalar. Öyle böyle düşünüyorum hiç bı yolu bulamiyom valla.

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,984
1,810
113
La ne ettin ev işini
Canım kardeşlerim canınızı sıkmayın mahkeme kararı olmadan evden çıkaramazlar farzedinki mahkeme şu tarihe kadar evi boşaltman gerektiğini söyledi ve sen ginede boşaltmadın diyelim ginede seni dişarı eşyalarla atamazlar sadece mahkeme kararı uymadığın için cüzi bir miktar para cezası yersin hepsi bu keyfinize bakın

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,447
4,001
113
Şunu söyleyebilirim ; öyle o kadar kolay değil bu işler, plansız habersiz bir herze yiyemez, hakem heyeti valilik Ciner ne varsa başvur.Bu kadar söylüyorum

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,743
1,420
113
Devletin avukatı var birde bir bok yiyemezler avukata gerekyok youtubeden araştır orada anlatıyorlar sadece kıranı gunu de yatır gelçi geçte olsa ginede bir halt yiyemez ben 2 senedir çıkıcam adam cimere bile yazmiş ama hiçbirsey yapamadı yapamaz için rahat olsun kardeşim
Valla bilemiyorum dost karışık kafam polis eşliğinde geldiğinde eşyaları alıp cikartiyorlar sanırım

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,743
1,420
113
Bursadayim Mayıs'ta mahkeme açılmış. Baya kısa süre dedign süreye nazaran