Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İcra Yüzünden Oluşan Banka Blokesi

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,612
5,622
113
Merhaba arkadaşlar,
Bir faturam vardı kaç sene önce ödemeyip tüketici hakem heyetine başvurmuştum iptali için neyse işte o borç birikmiş icralık hale gelmiş ve kullanmadığım maaş müşterisi olmadığım daha sigortalı çalışan bile olmadığım halde içinde para olmamasına rağmen ıng hesabıma bloke koymuşlar senede bir kere ya kullanırdım ya kullanmazdım geçen ay öyle kendi hesabımdan ing hesabıma para atmıştım banka kartım yoktu diye diğer hesapta bi baktım blokeye düşmüş para yatırım hesabımda var bu bankada ve hisse senedim de var o hesapta blokeye düşmüş oluyor bu konu hakkında bilgi sahibi olan varsa yardımcı olabilir mi o borcu ödemeden blokemi nasıl kaldırabilirim bu işin püf noktasını bilen vardır elbet çünkü o borç zaten haksız yere kesilen bir fatura üstelik x borcu şu anda 11x borcu olmuş ödeyip blokemi kaldırabilirim ama bir mantığı yok gereksiz yere para harcamanın fikirlerinizi bekliyorum

yagunay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,813
3,302
113
Merhaba arkadaşlar,
Bir faturam vardı kaç sene önce ödemeyip tüketici hakem heyetine başvurmuştum iptali için neyse işte o borç birikmiş icralık hale gelmiş ve kullanmadığım maaş müşterisi olmadığım daha sigortalı çalışan bile olmadığım halde içinde para olmamasına rağmen ıng hesabıma bloke koymuşlar senede bir kere ya kullanırdım ya kullanmazdım geçen ay öyle kendi hesabımdan ing hesabıma para atmıştım banka kartım yoktu diye diğer hesapta bi baktım blokeye düşmüş para yatırım hesabımda var bu bankada ve hisse senedim de var o hesapta blokeye düşmüş oluyor bu konu hakkında bilgi sahibi olan varsa yardımcı olabilir mi o borcu ödemeden blokemi nasıl kaldırabilirim bu işin püf noktasını bilen vardır elbet çünkü o borç zaten haksız yere kesilen bir fatura üstelik x borcu şu anda 11x borcu olmuş ödeyip blokemi kaldırabilirim ama bir mantığı yok gereksiz yere para harcamanın fikirlerinizi bekliyorum
Borcu ödemeden kaldıramazsın blokeyi dostum malesef benim de basıma geldi 3 banka hesabıma da bloke gelmişti cok ugrastım ama kaldırmıyorlar borcunu ödediğin an kalkıyo baska türlü pek bi imkanı yok ben cok ugrasmıstım nuh diyo peygamber demşyo banka bizle alakalı bir durum degil diyolar

kan023

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
638
360
63
Merhaba arkadaşlar,
Ne kadar banka hesabin varsa hepsine bloke koyulmustur

kan023

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
638
360
63
Borcu ödemeden kaldıramazsın blokeyi dostum malesef benim de basıma geldi 3 banka hesabıma da bloke gelmişti cok ugrastım ama kaldırmıyorlar borcunu ödediğin an kalkıyo baska türlü pek bi imkanı yok ben cok ugrasmıstım nuh diyo peygamber demşyo banka bizle alakalı bir durum degil diyolar
Banka istese kaldırır ama kaldirmazlar

kan023

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
638
360
63
Merhaba arkadaşlar,
Kardeş yapacağın iş avukayi arayıp.durumu izah et hepsini ödeyecek gücüm yok de.faizini filan siler ana paradan biraz fazla oderisn.hic maceraya girisme.sen direkt avukatı ara

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,612
5,622
113
gerçek borcum olsa öderim de haksız oluşan bir durum ödemek istemiyorum o yüzden aynı şekilde avukat katiyen kaldırmayız diyor banka ben karışmam diyor olan yine tüketiciye oluyor

Morpheus38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,571
1,309
113
Bankayı ara gilicdarolu ödemeyin dedi silin borcumu de.

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,791
10,395
113
E- devletten cumhurbaskanina yaz vergilerimi zamaninda odeyecegim reis de borcunu anında silerler hatta alacaklı bile yaparlar

yagunay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,813
3,302
113
Kardeş yapacağın iş avukayi arayıp.durumu izah et hepsini ödeyecek gücüm yok de.faizini filan siler ana paradan biraz fazla oderisn.hic maceraya girisme.sen direkt avukatı ara
Avukat ta bir şey yapamaz alacaklı kabul etmediği sürece. Onlar da kabul etmezler bende olmadı en azından. Denemek lazım tabi ama pek te umutlu olmamak lazım neden yapsın ki kan emici serefsizler her türlü alıcak o parayı o adamlar er geç

burakkdoan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,577
976
113
Avukat ta bir şey yapamaz alacaklı kabul etmediği sürece. Onlar da kabul etmezler bende olmadı en azından. Denemek lazım tabi ama pek te umutlu olmamak lazım neden yapsın ki kan emici serefsizler her türlü alıcak o parayı o adamlar er geç
Alacaklı kabul etse bile avukat var avukat vekalet ücretinin tahsil etmeden dosyayı kapamaz tecrübeye sabittir

fname55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,004
414
83
yok özellikle hiç kullanmadığım hesabıma koymuşlar aktif kullandığım hesaplarda yok
diğerlerinede koyarlar merak etme kanka benım tüm hesaplar blokeli ama suan para filan geldimi çekebiliyorum önemli olan içerde para tutmamak tutarsan blokeleniyor

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,612
5,622
113
diğerlerinede koyarlar merak etme kanka benım tüm hesaplar blokeli ama suan para filan geldimi çekebiliyorum önemli olan içerde para tutmamak tutarsan blokeleniyor
ben kendim gönderdim direk blokeye düştü hisse senedi de mahsur kaldı hiçbir alternatifi yok galiba bu hayatta iki meslek grubundan bir şey olmaz bi emlakçılar bi avukatlar boş beleş iki meslek sadece adam çarpmaya yönelik oluşumlar avukata selam versen parayla alıyor selamı

fname55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,004
414
83
ben kendim gönderdim direk blokeye düştü hisse senedi de mahsur kaldı hiçbir alternatifi yok galiba bu hayatta iki meslek grubundan bir şey olmaz bi emlakçılar bi avukatlar boş beleş iki meslek sadece adam çarpmaya yönelik oluşumlar avukata selam versen parayla alıyor selamı
kanka bana emlakcı deme emlakcı lafını duyunca bütün şartellerim atıyor alayının awk

Sekeranil

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
930
442
63
Yapikredi hesabima bloke gelmisti.benimde içinde 3 bin lira blokede ne cekebiliyorum nede icra borcuna kesiyorlar öyle duruyor para 1 yıldır