Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İradem Yok

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,138
3,796
113
Selam dostlar dün gece 100tl yatırdım 3900 oldu kasam hayatımda ilk defa bonanza oynadım şansıma geldi herhalde çarpan güzel geldi. Olan yerden gider diyip devam ettim oynamaya dedeye falan geçtim ama sıfırladım kasayı arkadaşların gazıyla. Sonra bi 100 daha salladım geceki Euroleaguelere katladım 1700 yaptım şu bu periyot kaç üçlük olur kaç ikilik olur kısmından melbette. Sonra iyi gidiyordum çekmedim yine sözde parayı vuracaz ya kendime hakim olamadım yine sıfırladım gittikçe daha yüksek bastım en son 0. Betparkla Betgarantiden çekim yaptım spin kazancını yine baskete girdim bugün o parayı da verdim. nolacak böyle ben mi malım yoksa hırs mı yapıyorum cepte 200 lirayla geziyom şimdi. çeksem onları 5k para temizinden sizde de var mı bu olay

Brk0179

Ya Allah Bismillah ADANASPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,132
1,692
113
Selam dostlar dün gece 100tl yatırdım 3900 oldu kasam hayatımda ilk defa bonanza oynadım şansıma geldi herhalde çarpan güzel geldi. Olan yerden gider diyip devam ettim oynamaya dedeye falan geçtim ama sıfırladım kasayı arkadaşların gazıyla. Sonra bi 100 daha salladım geceki Euroleaguelere katladım 1700 yaptım şu bu periyot kaç üçlük olur kaç ikilik olur kısmından melbette. Sonra iyi gidiyordum çekmedim yine sözde parayı vuracaz ya kendime hakim olamadım yine sıfırladım gittikçe daha yüksek bastım en son 0. Betparkla Betgarantiden çekim yaptım spin kazancını yine baskete girdim bugün o parayı da verdim. nolacak böyle ben mi malım yoksa hırs mı yapıyorum cepte 200 lirayla geziyom şimdi. çeksem onları 5k para temizinden sizde de var mı bu olay
Çoğumuz öyleyiz maalesef

SaldirayAbi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,744
3,413
113
Yalnız değilsin

Srht1309

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
747
353
63
Bütün kumarbazlarin ortak noktası bu. İşte bu yüzden kimse kumarda kazanamiyor beynin ödül merkezini bozuyor bağımlılık yapıyor kazandın mı çektiğin gün devam etme paranın en azından yarısından çoğunu değerlendir veya tamamen bırak yoksa cepte 200 lirayla da gezemezsin

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Burada kimse bu dediklerini yapmaz dost tek sende var muhtemelen.

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,138
3,796
113
Bütün kumarbazlarin ortak noktası bu. İşte bu yüzden kimse kumarda kazanamiyor beynin ödül merkezini bozuyor bağımlılık yapıyor kazandın mı çektiğin gün devam etme paranın en azından yarısından çoğunu değerlendir veya tamamen bırak yoksa cepte 200 lirayla da gezemezsin
Dost şu baskette periyottaki sayıları hesaplamak yerine matematik çalışsaydım lisede şuan profesor falandım artık beynim iki takımın sayısını bırak kaç dakikada kaç atak yaparlar üçlüğe giderler mi hepsini hesaplıyor makinaya döndüm kullanıcı adım gibi aynı

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,005
5,499
113
Sen benim hayatımı görsen bunlar %3 ü etmez

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,138
3,796
113
Sende o aşamaya gelirsin ilerde o ışık var sende 😂
Dost çalışmıyorum ben bana 300 500 gelse günlük yetiyor yüksek oynamam hiçbir zaman. Benim yapacağım kupon ya 100 liradır olmadı 200 liradır aşmam kendimi o yönden. ama kazanınca çekimde problem var bende. çekip çatır çatır yiyeceğime geri veriyorum