Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

İran İsrail'e Kaldırdı

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,323
113
takar kanka emin ol diyorum ya zaten sadece sosyal medya icat edildi bu hep böyleydi
Yahu nasıl takar dostum aç bı araştır be dostum ABD demek yahudi demek yani Yahudiler 2 kısmı vardır yani Haredim Yahudiler var onları bı araştır derim sana Yahudiler 5 yıllık plan yapan birileri değiller 200-300 yıllık projeleri var bu grubun yani anlatsam anlamazsın şimdi aç bı araştır bak hak vericen ozaman

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,566
4,604
113
İsrail den İrana mesaj ; Bu gece İran da deprem olacak

Pasabey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
568
404
63
başlık çok manidar olmuş benim anladığım iran israile malafatı kaldırdı 😂 olması gereken saldırdı

keskin4455

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,458
8,693
113
bugüne kadar İran hiç böyle bir teşebbüs yapmadı dost bil istedim bugüne kadar kimseye gözdağı vermedi bekleyip görmek lazım sadece bu gece uzun olacak gibi
Iran rusya ve cini arkasına alırsa ki öyle görünüyor israili filistinden beter eder adamlar gerilla savaşını bilen yıllarca irak ile savaşmış bir toplum savaştan korkmazlar insan değeri onlar için yok gibi birşey yani kaybedecek birşeyleri yok

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,614
2,501
113
Baştakilerin tek derdi insanları yonetip duzen kurup calistirip paralarini almak oyle din iman karakter sahsiyet falan olsaydi emin olun şuan tum islam alemi araplarda dahil israilde olmamiz lazimdi o yuzden fazla şaapmayın yani ..

FutbolEmpire

Darlandım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
947
510
93
bugüne kadar İran hiç böyle bir teşebbüs yapmadı dost bil istedim bugüne kadar kimseye gözdağı vermedi bekleyip görmek lazım sadece bu gece uzun olacak gibi
İsrail e birilerinin tepki vermesi gerekiyordu geç bile kalındı zaten bu olaya bence, ama olaylar büyürse bize fena sıçrar

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,122
2,881
113
Iran rusya ve cini arkasına alırsa ki öyle görünüyor israili filistinden beter eder adamlar gerilla savaşını bilen yıllarca irak ile savaşmış bir toplum savaştan korkmazlar insan değeri onlar için yok gibi birşey yani kaybedecek birşeyleri yok
iranin arkasında zaten Rusya ve Çin var eğer böyle olmasaydı emin ol İran teşebbüs bile etmezdi

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,604
1,775
113
iraninda israilinde abdnin de rusyaninda taa......... koyim ölen insanlar sakat kalan babasiz annesiz kalan insanlar tek umrmda olan bu

habisrwy

...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,204
3,957
113
Baştakilerin tek derdi insanları yonetip duzen kurup calistirip paralarini almak oyle din iman karakter sahsiyet falan olsaydi emin olun şuan tum islam alemi araplarda dahil israilde olmamiz lazimdi o yuzden fazla şaapmayın yani ..
kumar a devam yani knk

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,122
2,881
113
arkadaşlar yorumlarınızı ve görüşlerinizi bilgilerinizi saygı ve sevgi çerçevesinde yapalım bu gece uzun olacağa benziyor

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,663
44,683
113
Mevzu bayagi ciddi yanliz abd baskani tatildeymis tatili yarida kesip toplantiya gelmis.hay senin aw iran tatilimide sihdin diyordur simdi adam 😁😁

yokdahaneler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,146
838
113
Amk tam güzel kazanç saglamistik 3.dunya savaşı cikaricak picler