Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İş Arıyorum

muratatay23

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
52
19
8
Çok acil iş arıyorum, ticari taksi şoförlüğü yapıyordum fakat geçen hafta kaza geçirdim ayak bileğim 3 yerden kırıldı önemli değil maddi hasar çok ve çalışmam gerekiyor, alçılı ayağım ile çalışacak iş bulamadım son çare burdan yazayım dedim.

Evden çalışabileceğim bir iş bulabilir miyim yardımcı olabilecek kimse var mı ?

(konu içeriği yasak mı bilmiyorum eğer yasak ise moderatör arkadaşlar kusuruma bakmasın)

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
Çok acil iş arıyorum, ticari taksi şoförlüğü yapıyordum fakat geçen hafta kaza geçirdim ayak bileğim 3 yerden kırıldı önemli değil maddi hasar çok ve çalışmam gerekiyor, alçılı ayağım ile çalışacak iş bulamadım son çare burdan yazayım dedim.

(konu içeriği yasak mı bilmiyorum eğer yasak ise moderatör arkadaşlar kusuruma bakmasın)
Kral gecmis olsun. Evden yapilacak en iyi is poker oynamak.Sabirla Gunluk 300 500 cekip keyfine bakacaksin.
Diger türlu is bulmak zor heleki evden yani.

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,306
28,016
113
Geçmiş olsun reis nerelisin onuda yaz belki bir faydası dokunan olur

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,043
44,387
113

22 yasindaki adam ticari taksi soforu olabiliyormuydu?bu iste bi gariplik var sanki.neyse konuya gelelim evden yapilabilcek en iyi is trendyol hepsi burada gibi firmalarda musteri hizmetleri olarak calismak.esimin bi arkadasi calisiyordu ordan biliyorum 20k falan alirsin belki daha fazla

muratatay23

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
52
19
8
22 yasindaki adam ticari taksi soforu olabiliyormuydu?bu iste bi gariplik var sanki.neyse konuya gelelim evden yapilabilcek en iyi is trendyol hepsi burada gibi firmalarda musteri hizmetleri olarak calismak.esimin bi arkadasi calisiyordu ordan biliyorum 20k falan alirsin belki daha fazla
Src2 ve piskoteknik belgesi olan herkes yapabiliyor,
Nasil basvurabilirim musteri hizmetleri icin yada alim var mi bilginiz var mi bu konuda

mehmetmyk

01 MYK 01
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,864
2,435
113

Geçmiş olsun. Tiktokta yayın aç ben fal bakarak günde en az 15 dolar aliyorum

yumlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,484
1,141
113
maleseff bilmiyorum 🤷‍♂️
İş bulma sitelerine gir (örn: indeed.com), arama yerine uzaktan çalışma - evden çalışma - home office yaz, konuma da aynı şekilde yaz.

Bunun dışında "X bilen" şeklinde aratabilirsin. Mesela; "Excell bilen". Bu şekilde senin yeteneklerine sahip bir çalışan arayanlara direkt ulaşma şansın olur.

Son olarak evden çalışma - uzaktan çalışma işlerini Elazığ'da iş şeklinde aratma. İstanbul & İzmir & Ankara şeklinde arat. Evden çalıştıracak eleman arayan şirketler işin konumunu Elazığ olarak girmez. Bu şekilde daha çok sonuca ulaşırsın. Kurumsalımsı yerler ofise gelip sözleşme imzamalanı isteyebilir. Onu da sağlık durumunu belirterek ricalarla çözmeye çalışırsın.

Geçmiş olsun bol şans dost

Vinivonka

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,097
393
83
bu tarz işleri nereden bulup başvurabilirim herhangi bir bilgim yok
Yenibiriş kariyer.net gibi sitelerde ilanlar oluyor . Önce cv oluştur ama . Bu zamana kadar ne yaptın. Ne okudun . Referans var mı ? Turan kaya gibi bir akraban falan yaz

Tanjuk39

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
820
195
43

Çok geçmiş olsun

RaymondReddington

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,972
1,062
113
Yeri gelmişken bana da iş lazım ekskavatör operatörüyüm tonaj farketmez 80e kadar yolu var maden altyapı üstyapı hafriyat yıkım hiç farketmez
50 bin + 4 pazar şartım var extralarda mesai ücreti alırım

Lazistan08

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,056
941
113
Yeri gelmişken bana da iş lazım ekskavatör operatörüyüm tonaj farketmez 80e kadar yolu var maden altyapı üstyapı hafriyat yıkım hiç farketmez
50 bin + 4 pazar şartım var extralarda mesai ücreti alırım
bende türkiyenin en büyük inşaat firmasının ik uzmanıyım, ardahan - erzincan boru hattına ekskavatör opt. arıyoruz, saat ücretli alıyorum,2 hafta 1 pazar tatili. ilgilenirsen dm at. göndereyim seni.

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,393
1,476
113
Poker ne alaka kumarin kesin kazanci olmaz
Az kazanmak için çok parayı riske ediyorsun. Mesela 10.000 tl yatırıp günlük yüzde 3-5 arttırmaya bakıyorsun. Mesela 100 liralık oynuyorsun, kaybedersen katlayarak gidiyorsun. Fakat şu var ki bu döngüyü sürekli sürekli tekrar ettiğin zaman elbet üst üste 6-7 maç kaybettiğin bir sekansa gireceksin ve o zaman da tüm para sıfırlanacak. Bu sekansa elbet girersin çünkü defalarca kez deniyor olacaksın çok parayla az para kazanabilmek için ve sonra gümleyeceksin. Arkadaşın bahsettiği şey bu herhalde. İlk birkaç gün herşey güzel gidebilir ama elbet üst üste kaybetme döngüsüne girersin. Bu kaçınılmazdır çünkü dediğim gibi sürekli deniyor olacaksın