Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İş Bulma Hk.

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,165
274
83
arkadaşlar bir de ek olarak bu yazıları vs hızlı yazıyorum intenretden mod olma olur sayfalarda çalışma olur kısaca internetden vs de kazanabilir miyim o 40 olması gerekmez tabi ki 25 30 arası olabilir

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,165
274
83
bu bet sitelerinde dahi calısanlar oluyor vs vs internetden dahi modluk vs yapabilirim herhangi bir konuda hızlı yazıyorum vs vs önerisi olan var mıdır

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,440
4,043
113
Arkadaşlar selamlar 26 yaşındayım bursada oturuyorum iş ilanlarına başvurdum aylık 40 bin tl en az istediğimi belirttim geri dönüşler oldu çok fazla ama ortalama maaşlar 18 20 22 diyorlar yok mudur en az 40 bin veren iş ilanları işe girmek zor da olsa hangi işler vardır iş ilanları vs bilen yazabilir mi daha önce optikçide çalıstım 11 ay kendi isteğimle çıktım asgari oldugu işçin maaş onun dısıunda 2 ay garsonluk yaptım kendim cıktım bütün islerden kendim cıktım bilen biri yazabilir mi
Dış cephe betopan montalama işinden anlarsan mesaj at

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,359
1,780
113
Arkadaşlar selamlar 26 yaşındayım bursada oturuyorum iş ilanlarına başvurdum aylık 40 bin tl en az istediğimi belirttim geri dönüşler oldu çok fazla ama ortalama maaşlar 18 20 22 diyorlar yok mudur en az 40 bin veren iş ilanları işe girmek zor da olsa hangi işler vardır iş ilanları vs bilen yazabilir mi daha önce optikçide çalıstım 11 ay kendi isteğimle çıktım asgari oldugu işçin maaş onun dısıunda 2 ay garsonluk yaptım kendim cıktım bütün islerden kendim cıktım bilen biri yazabilir mi
çok zor aga ama dediğin rakamlara da girme tecruben varsa aman diyim

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,165
274
83
başka fikirleri olan arkadaşlar herkes yazabilir yorum yapanlara teşekküre derim ek olarak şunu da belirteyim oyunculuğuma güveniyorum rol yapma vs olsun bu ajkanslar var ama günlük veriyorlar 500 600 yok m udirek başrol deyenebileceğim bkm bile denicem de bşavuru almıyorlar onu geçtim müzikle de uğraşıyorum djlik vs vs şarkılar var sürekli birşeyler yaopıyorum kovalıyorum ama dediğim gibi en az 40 bin kazanmak istiyorum

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,904
9,587
113
Vasıfsızsa zor

Melpo10gta

Melpo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
252
157
43
Valla reis bende arıyordum buldum ama yani 40 bin falan bilmiyorum fazla bir tecruben yoksa tecrubesiz alacağın 24 28 arasıdır oda genelde depolar olur bedenini fazla fazla kullandığın sana kalmış

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,617
5,167
113
Meclisteki kaset olayları gibi bir santaj soz konusu olursa eger, is veren sana o miktarları verebilir. Ama diger türlü yeni memurlar o ucreti aliyor. Belirgin vasiflar olmadan o kadar maas vermezler heleki ilk asama da.

Abdu21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,201
890
113
Ben akşama kadar iğne serum sonda alçı ne var ne yok iş yapıyorum haftada 1 gün de 24 saat nöbet tutuyorum acilde 17.002 lira maaş