Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İş Bulma Hk.

marinpnn

Enişte enişte enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,577
4,922
113
Ağa ne saçma ya aynı sağlık ocağında çalışan iki hemşire birisi 55 bin alıyor 4 yiilik hemşire birisi 17 bin alıyor 4 yillik hemşire birisi memur diğeri memur olamamış ikisi aynı işi yapiyor

isyankar3113

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,833
731
113
Arkadaşlar selamlar 26 yaşındayım bursada oturuyorum iş ilanlarına başvurdum aylık 40 bin tl en az istediğimi belirttim geri dönüşler oldu çok fazla ama ortalama maaşlar 18 20 22 diyorlar yok mudur en az 40 bin veren iş ilanları işe girmek zor da olsa hangi işler vardır iş ilanları vs bilen yazabilir mi daha önce optikçide çalıstım 11 ay kendi isteğimle çıktım asgari oldugu işçin maaş onun dısıunda 2 ay garsonluk yaptım kendim cıktım bütün islerden kendim cıktım bilen biri yazabilir mi
Vasfin yok 40 k maaş bu ülkede bu maaşı anca jigolo olursan alırsın sen git sağlam bir jigolo firması bul gir işe

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,851
5,628
113
Ülkede çalışan nüfusun yüzde 70 kadarı zaten asgari ücret veya ondan hallice bir maaşla çalışıyorlar. Üstelik vasfın da yoksa işin zor. Fakat motokuryeler 40-50 bin tl arası maaş alıyorlar diye duymuştum. Zor bir iş çünkü. Kimse o işi asgari ücrete yapmaz
uzun çalışırsan alıyorsun onu da kısaca kumar oynamaya,sosyalleşmeye bile zamanın kalmıyor fırsat maliyeti o uzun yıllar yapılacak iş değil

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,333
1,108
113
Ağa ne saçma ya aynı sağlık ocağında çalışan iki hemşire birisi 55 bin alıyor 4 yiilik hemşire birisi 17 bin alıyor 4 yillik hemşire birisi memur diğeri memur olamamış ikisi aynı işi yapiyor
Birinin maaşı devlet veriyor diğerininkini aile hekimi doktorları ödüyor cebinden kral

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,165
274
83
yani motokuırye 40 50 bin veren firma var mı net maaş ama bilen yazabilir mi net maaş olacak

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,165
274
83
bro yukarıda biri yazmıs da 40 50 k diye dedim doğru mudur 40 50 k cok iyi ya olsun 12 saat calısayım zor yorucu ama değer en azından 2 yıl yapsan her ortamda takılırsın yurtdısı tayland tarzı uygunülekerlde vs