Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İş Bulma Hk.

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,643
1,775
113
Yemeksepetine gir dost hayatını idame ettirecek kadar kazanırsın kimsenin uşaklığını yapmazsin girmeyi düşünürsen yardımcı olurum detaylarda bilmediğin şeylerde kış geldi zaten hemen alırlar (motorun varsa veya bulabilirsen)

onur0227

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,725
1,544
113
Arkadaşlar selamlar 26 yaşındayım bursada oturuyorum iş ilanlarına başvurdum aylık 40 bin tl en az istediğimi belirttim geri dönüşler oldu çok fazla ama ortalama maaşlar 18 20 22 diyorlar yok mudur en az 40 bin veren iş ilanları işe girmek zor da olsa hangi işler vardır iş ilanları vs bilen yazabilir mi daha önce optikçide çalıstım 11 ay kendi isteğimle çıktım asgari oldugu işçin maaş onun dısıunda 2 ay garsonluk yaptım kendim cıktım bütün islerden kendim cıktım bilen biri yazabilir mi
Reis kuryelik yapardan o parayı kazanabilirsin

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,165
274
83
Yemeksepetine gir dost hayatını idame ettirecek kadar kazanırsın kimsenin uşaklığını yapmazsin girmeyi düşünürsen yardımcı olurum detaylarda bilmediğin şeylerde kış geldi zaten hemen alırlar (motorun varsa veya bulabilirsen)
teşekkürler bro myazman bile yeterli bakarım hepsine bi araştırıreım maaş ne kadar olur ortalama günde 10 12 saat calısırm sorun değil de maaşı ortalama ne kadar olur

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,165
274
83
knk motor yok onlarınkini kullansam olmuyor mu

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,168
44,279
113
teşekkürler bro myazman bile yeterli bakarım hepsine bi araştırıreım maaş ne kadar olur ortalama günde 10 12 saat calısırm sorun değil de maaşı ortalama ne kadar olur
Motor ehliyetın varmı Motor Arac degil

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,643
1,775
113
Konu iş konusu olmuş ben inşaat fabrika amelelik garsonluk mutfak yani çoğu sektörde çalışmış birisiyim şuan yemeksepetinde çalışıyorum 3 aydir aylık giderler çıkınca elimde 40bin tl kalıyor isim güzel motor sürmesini sevdiğim için yani bugüne kadar çalıştığım işler arasında en iyisi hem maaş olarak hem iş olarak neden derseniz başımda patron yok karışan yok sef yok cavus yok şu saat geleceksin bu saat geleceksin diyen yok

(Mesleği olmayan iyi bölümden mezun olmamış veya güzel iş bulamam diyen kişilere yemeksepeti tavsiye ederim yani asgeri ücrete orda burda millete uşaklık yapmaktan iyidir)

tusubana33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
997
374
63
Kız olsaydım keşke zengin koca bulup iki pompaya ömür boyu nafaka alırdım. Erkek isen özgürlük anıtının önemi olmuyor

Yaykinli09

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,614
315
83
Bende pide lahmacun ustasıyım maaşım 50 bin ve SSK yatıyor ama çalışma saatimiz 12 saat. Buna da şükürler olsun kiram 11.500 oldu yeni izmirdeyim bı de şu illete para kaptirmasak gül gibi geçinip gideceğiz Allah'tan incir zeytin bahçelerin de var aydın da. 300 500 bin arasi onlardan geliyor

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,168
44,279
113
Valla ben İstanbul'da çalışırken günlük 12 13 saat calisiyodum 50 paket atıyordum haftalık bonusu tamamlıyordum 60 70 civarı bana kaliyodu
İstabul İzmir Gibi yerleri Bursayla Bir tutmayın Timci İstanbulda o parayı bırakır Bursadaa O parayı imkanı yok bırakmaz

onur0227

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,725
1,544
113
Yemek sepeti de slot secersin istedigin kadar calisirsin kanka istediğin gub izin karışan eden yok tamamen sistem üzerine hem rahat hem kazancı co