Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İş Bulma Hk.

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,168
44,279
113
40 50 arası kalır mı peki net ücret aylık
Bursada Trentyol da atan arkadaslar soyluyor 38 k bırakıyor Hersey çıktıktan sonra orada 38 k alacagıma + vergisi algısı esnaf kuriye muhabbetlerıyle ugrasıcagıma maydonozda 33 k + sigorta + yemek calısırım daha ıyı

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,643
1,775
113
ne kadar mesala bursadaki biri net ne kadar alır 10 12 saat calıssa günde haftada 5 6 gün calıssın
Aylık ortlama giderler çıkınca en aşağı 30 kalır gerisi artık bulunduğun bolgedeki paket miktarina gore degisir ama 30 dan asagi almazsin 10-12 saat calisirsa günlük

onur0227

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,725
1,544
113
Bursada Trentyol da atan arkadaslar soyluyor 38 k bırakıyor Hersey çıktıktan sonra orada 38 k alacagıma + vergisi algısı esnaf kuriye muhabbetlerıyle ugrasıcagıma maydonozda 33 k + sigorta + yemek calısırım daha ıyı
Doğru ama 1 sene vergiden muaf kalır arkadaş 29 yaş altiysa

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,168
44,279
113
ne kadar mesala bursadaki biri net ne kadar alır 10 12 saat calıssa günde haftada 5 6 gün calıssın
B sınııfı ehlıyetın Varsa 8 k para verip 125 cc kadar motor surebılıyon tam detayını bılmıyom lakın bı sor

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,165
274
83
dogru 5 bin kimseyle muhattap olmamak için değer 5 bin eksik almak

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,643
1,775
113
Ben 1 hafta çok müşterisi olan bir dükkanda çalıştım yok benlik iş değil ben patron şef çavuş emri vakiye gelemiyorum aylık 100k verselerde istemem ama kişiden kişiye değişir

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,168
44,279
113
Ben 1 hafta çok müşterisi olan bir dükkanda çalıştım yok benlik iş değil ben patron şef çavuş emri vakiye gelemiyorum aylık 100k verselerde istemem ama kişiden kişiye değişir
patronla ne alakan varkı Ben motorumu almısım paketlerımı zamanında attıktan sonra kım bana laga luga yapacak kı sen yanlıs adamın yanında calısmıssın dost