Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İş Bulma Hk.

balalo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,957
1,165
113
Arkadaşlar selamlar 26 yaşındayım bursada oturuyorum iş ilanlarına başvurdum aylık 40 bin tl en az istediğimi belirttim geri dönüşler oldu çok fazla ama ortalama maaşlar 18 20 22 diyorlar yok mudur en az 40 bin veren iş ilanları işe girmek zor da olsa hangi işler vardır iş ilanları vs bilen yazabilir mi daha önce optikçide çalıstım 11 ay kendi isteğimle çıktım asgari oldugu işçin maaş onun dısıunda 2 ay garsonluk yaptım kendim cıktım bütün islerden kendim cıktım bilen biri yazabilir mi
İnşaatta amele günlüğü bile 1500 30 gün çalışsan 45bin az biraz anlıyorsan kalıp demir 2000 götürü alsan aylık en az 70bin kazanırsın

Beeinvaan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,157
528
113
Arkadaşlar selamlar 26 yaşındayım bursada oturuyorum iş ilanlarına başvurdum aylık 40 bin tl en az istediğimi belirttim geri dönüşler oldu çok fazla ama ortalama maaşlar 18 20 22 diyorlar yok mudur en az 40 bin veren iş ilanları işe girmek zor da olsa hangi işler vardır iş ilanları vs bilen yazabilir mi daha önce optikçide çalıstım 11 ay kendi isteğimle çıktım asgari oldugu işçin maaş onun dısıunda 2 ay garsonluk yaptım kendim cıktım bütün islerden kendim cıktım bilen biri yazabilir mi
muavinlik yap

olivero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,106
1,543
113
vasfım bu yazdıklarım hangi konuda vasıf onu söylersen anlamış olurum fabrika kopnusunda yok ama ağır sanayi olur vs maaşı iyi olsun en az 40 olsun yeyterki
Ses ışık sektörüne bi bak istersen belki ordan biseyler cikabilir ben o işte çalışıyorum 25k alıyorum ama seneye 50 isticem tecrübe kazandım. ( Çok zor iş, o temmuz Ağustos sıcağında otellerde ne çektim! )

+ Müziği seviyorsan güzel ortam oluyor kurduktan sonra konser dinliyorsun.
Bol manitalar oluyor 🤣.
Oteldeysen yemeğini yiyorsun günluk ücreti 20k olan otelden beleşe..

- birsuru kapris çekersin.
Yazın o sicaklarda millet denize girerken sen 30 kilo caseleri yani malzemeleri itersin.. thsrtin de tek bir damla bile kuru yer kalmaz!.
Onun üzerine de akşam konser başlar yine oturur izlersin beklersin tetikte olursun herhangi bir soruna karşı, yağmura yakalaniyosun falan siciyorsun . !
Sonra konser biter millet orda içip eğlenirken manitalarin içinde sahne toplarsin ,🤣

Vs vs..yani üç kuruşa beş köfte vermiyorlar malesef dost 😔

Son düzenleme: