Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İş Görüşmesi

Melpo10gta

Melpo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
252
157
43
Merhaba beyler bugün dönüş yapıldı yarın iş görüşmem var işe girip girmediğim belli değil ama nedense çok heyecanlandım normalde heycanlanmazdım yarın bana şans dileyin seviliyorsunuz

WiTz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
224
70
28
Merhaba beyler bugün dönüş yapıldı yarın iş görüşmem var işe girip girmediğim belli değil ama nedense çok heyecanlandım normalde heycanlanmazdım yarın bana şans dileyin seviliyorsunuz
Bol şans dayko bende iş arıyorum bana da şans dileyin 🥰

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,643
15,060
113

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,795
5,589
113
Hacı bir iş ilanında spesifik ve işle alakası olmayan şart koyuyorlarsa genelde işe alacakları kişiyi belli etmişlerdir ve bu mülakat vs formaliteden yapıyorlar anlamına geliyor
hadi biz neyse şu ilandaki gibi veterinerlik bölümü alımına atlı okçuluk belgesi şartı istiyor üniversite kimse de gardaş ne yapıyonuz demiyor

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,643
15,060
113
hadi biz neyse şu ilandaki gibi veterinerlik bölümü alımına atlı okçuluk belgesi şartı istiyor üniversite kimse de gardaş ne yapıyonuz demiyor
İşte diyorum ya torpilli adamları ise almak için sadece onların sahip olduğu belgeleri şart koşuyorlar. Yani senin Autocad bilgin olsa gene başka bir kulp bulup eleyeceklerdi seni

Melpo10gta

Melpo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
252
157
43

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,231
6,897
113

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,795
5,589
113
Autocad iyi bilirim makine bölümü bitirdim aile durumundan dolayı sanayide çay dağıttım simit sattım şimdi fabrikalarda sürünüyorum kısaca iyiki solidwork istememisler
dost normal sen makine bölümü mezunusun ben iibf benim başvurduğum saha satış işi kurumsal bir firma zerre alakası yok autocadle,cnc ile vs. sadece bunlarda gördüm ingilizcem ve saha satışım var yetmiyor adamlara :)

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,795
5,589
113
Bende ondan korkuyorum reis ama olacağını düşünmüyorum saçma sapan bir soru göreceğiz bakalım
önceki çalıştığın işten neden ayrıldın,seni niye alalım vs. saçma sapan ortamı geren sorular sorarlar mülakatın birinde baktım bu adamlar kesin almayacak pederin dükkanın reklamını yaptım beraber çalışıyoruz diye işi alamadık ama satış yaptık adamlara