Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Maçı Bulamıyorum Isabetli Şut Bahsim Kazandı Ancak Sonuçlanmadı

bakasetas34

SENSİNN
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
544
481
63
Dostlar merhaba ben gs Kopenhag maçına 9 üst isabetli şut olur bahsi aldım aiscore ve maçkolik de 10 isabetli şut olduğu yazıyor ancak vbet istatistik kısmında Maçta 7 isabetli şut olarak gözüküyor ne yapmam gerekiyor nereyi esas almamız lazım daha önce başına gelen dostlardan yardım bekliyorum vbet buradan ve mail olarak durumu anlattım cevap bekliyorum.

Ekli dosyalar

AnosValous

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,073
6,164
113
Dostlar merhaba ben gs Kopenhag maçına 9 üst isabetli şut olur bahsi aldım aiscore ve maçkolik de 10 isabetli şut olduğu yazıyor ancak vbet istatistik kısmında Maçta 7 isabetli şut olarak gözüküyor ne yapmam gerekiyor nereyi esas almamız lazım daha önce başına gelen dostlardan yardım bekliyorum vbet buradan ve mail olarak durumu anlattım cevap bekliyorum.
Bahsin kaybetti olarak mi gözüküyor yoksa hesaplanmadı olarak mi

Corley

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
306
114
43
Bende 10 isabetli şut oynadım geldimi la

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Uefa resmi sitesi baz alınıyor sonuçlarda. Orada da 7 görünüyor geçmiş olsun Öğretmen Kemal

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,406
1,012
113
Eyvallah reis sagoalssin benim aklıma gelmedi peki bu diğer sitelerde neden 10 olarak gözüküyor farklı mi alıyorlar istatistikleri birbirlerinden
Kral 7 yani ben de yazdığım yorumdaki gibi takip ettim 3.1den sonra 7 oldu. Maçkolik neyi saydı en ufak fikrim yok vallahi

Corley

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
306
114
43
Benim kupon yatmış gözüküyor bı umutla baktım yok

cberkdogdu

✅ 💲💲💲💲💲💲
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,349
6,613
113
şampiyonlar ligi uefa premier lig almanya ligi ve fransa ligi resmi sitelerinden
latin ülkeler sofascore ve maçkolik
ukrayna gibi ligler hiç bir yerdeki
doğru olmaz
hindistan ligi sofascore
romanya ligi flashscore
kore ligi resmi site
uruguay ligi flashscore
arabistan sofascore
mls sofascore