Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İstanbul 56. Asliye Ceza Mahkemesi

Cicerooo1

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
81
96
18
Arkadaşlar İstanbul 56. Asliye Ceza Mahkemesi neyin nesi e devlette de bulamıyorum UYAP uygulamasında da yok ama telefonuma mesaj geldi bu neyin nesi anlamış değilim bu ceza mahkemesi hangi suçları kapsıyor bilgisi olan lütfen yardımcı olsun.

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,893
835
113
Arkadaşlar İstanbul 56. Asliye Ceza Mahkemesi neyin nesi e devlette de bulamıyorum UYAP uygulamasında da yok ama telefonuma mesaj geldi bu neyin nesi anlamış değilim bu ceza mahkemesi hangi suçları kapsıyor bilgisi olan lütfen yardımcı olsun.
tanık olarak çağrılıyorsan e devlet yada uyap ta gözükmez hocam. konunun detayı nedir açabilir misin biraz

mrtozturk18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,946
392
83
Bende çağrıldım bi kere ama mağdur olarak benim adıma kimlikle telefon hatti alıp insan kaçakçılığı yapmışlar

anticovid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,192
454
83
Asliye ceza mahkemeleri sulh ceza ile ağir ceza mahkemekeri arasinda bir mahkeme olarak düşun.Görevleri ve yetki alanlari açisjndan.
Bulmakta ne var.Ac google yi İstanbul Adalet sarayi web sitesini .Mahkemeker sms bilgilendirnmeleri yaparlar.Deva. etmekte olan mahkeme durusmalaru olabilir yada baska.Senin yapacagin e-devlete gir.orada " davalarim" başligina varsa icra davalariniz " icra" yaz.açilan sayfalarda varsa davalariniz çikar.E-Devlette bunlar yoksa koy git s...rt..biri mahkene degildir.

Davidoff11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
745
226
43
2 ay öncede banada 35.asliyeden diye sms geldi ama edevlette hiç birsey yok

anticovid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,192
454
83
Asliye ceza mahkemeleri sulh ceza ile ağir ceza mahkemekeri arasinda bir mahkeme olarak düşun.Görevleri ve yetki alanlari açisjndan.
Bulmakta ne var.Ac google yi İstanbul Adalet sarayi web sitesini .Mahkemeker sms bilgilendirnmeleri yaparlar.Deva. etmekte olan mahkeme durusmalaru olabilir yada baska.Senin yapacagin e-devlete gir.orada " davalarim" başligina
varsa icra davalariniz " icra" yaz.açilan sayfalarda varsa davalariniz çikar.E-Devlette bunlar yoksa koy git s...rt..biri mahkene degildir.
Ayrica sms iceriğini bilmiyorum.Yakin arkadaslarim avukat da var.Ama sana buradan aleni olarak yardimci daha fazla olamiyirum.

Cicerooo1

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
81
96
18
Bulmakta ne var.Ac google yi İstanbul Adalet sarayi web sitesini .Mahkemeker sms bilgilendirnmeleri yaparlar.Deva. etmekte olan mahkeme durusmalaru olabilir yada baska.Senin yapacagin e-devlete gir.orada " davalarim" başligina varsa icra davalariniz " icra" yaz.açilan sayfalarda varsa davalariniz çikar.E-Devlette bunlar yoksa koy git s...rt..biri mahkene degildir.
E devlette yok hocam