Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İşten Çıktım

Melpo10gta

Melpo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
249
157
43
Merhaba arkadaşlar bundan 1 ay önce bi fabrikaya girdim et fabrikasi ilk iş günü bize ofiste eğitim slayt falan gösterdiler öyle böyle iş çıkışına geldi saat fabrikanın içine görünce burayı istemedim iş çıkışı direkt istifa ettim ama o gün iş başı olarak geçiyordu yani bizede dendi bugün çalışsanizda calismasanizda ucretleriniz ödenecektir diye sabah 7 den öğlen 4.30 kadar beklettiler kısaca yarın son gün para ödemeleri için onlar öyle diyordu odemezlerse arayimmi beyler yaklaşık 900 tl falan

Mumyaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
485
389
63
Merhaba arkadaşlar bundan 1 ay önce bi fabrikaya girdim et fabrikasi ilk iş günü bize ofiste eğitim slayt falan gösterdiler öyle böyle iş çıkışına geldi saat fabrikanın içine görünce burayı istemedim iş çıkışı direkt istifa ettim ama o gün iş başı olarak geçiyordu yani bizede dendi bugün çalışsanizda calismasanizda ucretleriniz ödenecektir diye sabah 7 den öğlen 4.30 kadar beklettiler kısaca yarın son gün para ödemeleri için onlar öyle diyordu odemezlerse arayimmi beyler yaklaşık 900 tl falan
IBAN bırakmadıysan muhasebeyi araman lazım içerde 1 günüm var diye konuş

godfather

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
641
607
93
Sigorta başlangıcı yaptıysa gir çık bile gözükse ödemek zorunda dike dike

maynatay1860

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,504
902
113
Sen adamlara ise gelmicem diye bildirdin mi imza attın mı yoksa kafana göre mi gitmemezlik yaptin

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,069
1,656
113
Ara tabi para paradır yani yarin öderler ik düzgün iş yapiyorsa

Melpo10gta

Melpo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
249
157
43
Madem eski işin öyle iyi ne diye yeni iş bulma macerasına girdin ki. Sana da eziyet is verene de
Olduğum yerde anlasamadim kaç defa bildirdim sonuç olmadi aslında iyide oldu çıktım geri girdiğimde beni başka yere koydular herseyde vardır bi hayır

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,295
303
83
Fabrikanın içinde ne vardı ne gördün seni istifa ettirecek