Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Jesus Ligdeki İlk Maçına Çıkacak

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,839
64,481
113
1659950814687.png

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig 2022-23 sezonu ilk maçında bugün ligin yeni takımlarından Ümraniyespor'u konuk edecek.

Ülker Stadı'nda saat 21.45'de başlayacak karşılaşmayı, hakem Yaşar Kemal Uğurlu yönetecek.

Sarı-lacivertli ekip, UEFA Avrupa Ligi 3. eleme turu ilk maçında, Çekya temsilcisi Slovacko'yu Emre Mor ve Lincoln Henrique'nin attığı gollerle 3-0 mağlup etmişti.

Jesus Ligdeki İlk Maçına Çıkacak
Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus da, yeni ekibinin başında Süper Lig'deki ilk maçına çıkacak.

Sarı-lacivertli takım, Jesus yönetiminde Avrupa kupalarında 3 maç yaptı.

Fenerbahçe, Jesus'un teknik direktörlüğünde UEFA Şampiyonlar Ligi 2. eleme turu ilk maçında 0-0 berabere kaldığı Ukrayna temsilcisi Dinamo Kiev'e evinde 2-1 mağlup olmuştu. Yoluna UEFA Avrupa Ligi'nde devam eden sarı-lacivertli ekip, Slovacko'yu taraftarları önünde 3-0 yenerek avantajlı bir skor elde etmişti.

Avrupa maçlarında görev almayan sarı-lacivertli ekibin yeni transferleri Luan Peres ve Ezgjan Alioski de, Jesus'un görev vermesi halinde Kadıköy'deki ilk maçta taraftarla buluşacak.

Ümraniyespor, Süper Lig'deki İlk Maçını Oynayacak
Süper Lig'in yeni İstanbul ekiplerinden Ümraniyespor, ligdeki ilk heyecanını Fenerbahçe karşısında yaşayacak.

Ümraniyespor, geçen sezon Spor Toto 1. Lig'de 70 puan toplarken, aynı puana sahip lider MKE Ankaragücü'nün ardından 2. sırada yer alarak bu sezon için Süper Lig'de mücadele etme hakkı elde etmişti.

Kırmızı-beyazlı takım, son olarak Hatayspor'da forma giyen 28 yaşındaki Ganalı orta saha oyuncusu Sackey ve Bursaspor'dan transfer edilen 27 yaşındaki sol bek Onur Atasayar ile 1+1 yıllık sözleşme imzalarken, 21 yaşındaki Gürcü orta saha Gagnidze'yi ise satın alma opsiyonuyla kiralayarak kadrosunu güçlendirdi.

Fenerbahçe'de bireysel çalışmalara başlayan Mert Hakan Yandaş, İrfan Can Kahveci ile sakatlıkları bulunan Serdar Aziz, Nazım Sangare ve Joao Pedro karşılaşmada görev alamayacak.

Fenerbahçe: Altay, Osayi-Samuel, Henrique, Szalai, Ferdi, Willian Arao, Emre Mor, Zajc, Lincoln, Valencia, Rossi

Ümraniyespor: Serkan, Mert, Allyson, Glumac, Lenjani, Sackey, Geraldo, Avonou, Mrsic, Del Valle, Onur

Campelll

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
3,767
3,024
113

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig 2022-23 sezonu ilk maçında bugün ligin yeni takımlarından Ümraniyespor'u konuk edecek.

Ülker Stadı'nda saat 21.45'de başlayacak karşılaşmayı, hakem Yaşar Kemal Uğurlu yönetecek.

Sarı-lacivertli ekip, UEFA Avrupa Ligi 3. eleme turu ilk maçında, Çekya temsilcisi Slovacko'yu Emre Mor ve Lincoln Henrique'nin attığı gollerle 3-0 mağlup etmişti.

Jesus Ligdeki İlk Maçına Çıkacak
Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus da, yeni ekibinin başında Süper Lig'deki ilk maçına çıkacak.

Sarı-lacivertli takım, Jesus yönetiminde Avrupa kupalarında 3 maç yaptı.

Fenerbahçe, Jesus'un teknik direktörlüğünde UEFA Şampiyonlar Ligi 2. eleme turu ilk maçında 0-0 berabere kaldığı Ukrayna temsilcisi Dinamo Kiev'e evinde 2-1 mağlup olmuştu. Yoluna UEFA Avrupa Ligi'nde devam eden sarı-lacivertli ekip, Slovacko'yu taraftarları önünde 3-0 yenerek avantajlı bir skor elde etmişti.

Avrupa maçlarında görev almayan sarı-lacivertli ekibin yeni transferleri Luan Peres ve Ezgjan Alioski de, Jesus'un görev vermesi halinde Kadıköy'deki ilk maçta taraftarla buluşacak.

Ümraniyespor, Süper Lig'deki İlk Maçını Oynayacak
Süper Lig'in yeni İstanbul ekiplerinden Ümraniyespor, ligdeki ilk heyecanını Fenerbahçe karşısında yaşayacak.

Ümraniyespor, geçen sezon Spor Toto 1. Lig'de 70 puan toplarken, aynı puana sahip lider MKE Ankaragücü'nün ardından 2. sırada yer alarak bu sezon için Süper Lig'de mücadele etme hakkı elde etmişti.

Kırmızı-beyazlı takım, son olarak Hatayspor'da forma giyen 28 yaşındaki Ganalı orta saha oyuncusu Sackey ve Bursaspor'dan transfer edilen 27 yaşındaki sol bek Onur Atasayar ile 1+1 yıllık sözleşme imzalarken, 21 yaşındaki Gürcü orta saha Gagnidze'yi ise satın alma opsiyonuyla kiralayarak kadrosunu güçlendirdi.

Fenerbahçe'de bireysel çalışmalara başlayan Mert Hakan Yandaş, İrfan Can Kahveci ile sakatlıkları bulunan Serdar Aziz, Nazım Sangare ve Joao Pedro karşılaşmada görev alamayacak.

Fenerbahçe: Altay, Osayi-Samuel, Henrique, Szalai, Ferdi, Willian Arao, Emre Mor, Zajc, Lincoln, Valencia, Rossi

Ümraniyespor: Serkan, Mert, Allyson, Glumac, Lenjani, Sackey, Geraldo, Avonou, Mrsic, Del Valle, Onur
Evet maç hakkindaki yorumunuz reis önemli benim için hem fenerliyim hemde alırsak güzel olacak sen ne düşünüyorsun @Daimon

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,977
44,888
113
Gecmis olsun ama bu sene gs buyukbir ihtimal sanpiyon olur tabi iyi bir defans kanat oyuncusu birde iyi bir forvet alirsa uzak ara sanpiyon olur benim tahminim
Sakami yaptin kardes sen?bu sene en pasif ve zayif takim gs yahu.gsyi konya ve basaksehir bile gecer tahminim.

fsned2003

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
751
239
43
Ben bu takımdan umudum olmadığını sezon başında söyledim bu jesustan bi cacık olmaz takımın bütün kurgusunu bozdu aldığı oyuncularin çoğu çöp takımın en önemli oyuncularını oynatmıyor Arda niye oynamaz crespo niye oynamaz takımı sabote ediyor joshua King sanki Cristiano Ronaldo ne var bu adamda valla her sene çile çekiyoruz

fthclk1998

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,152
860
113
Ben bu takımdan umudum olmadığını sezon başında söyledim bu jesustan bi cacık olmaz takımın bütün kurgusunu bozdu aldığı oyuncularin çoğu çöp takımın en önemli oyuncularını oynatmıyor Arda niye oynamaz crespo niye oynamaz takımı sabote ediyor joshua King sanki Cristiano Ronaldo ne var bu adamda valla her sene çile çekiyoruz
Fb her sene maceraya giriyor nerde abidik gubidik topcu var buluyor gecen sene gs ayni hatayibyapti 13 .oldu.

Bu sene sampiyon biziz Re Re Ra Gaşaray cimbobom

fsned2003

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
751
239
43
Fb her sene maceraya giriyor nerde abidik gubidik topcu var buluyor gecen sene gs ayni hatayibyapti 13 .oldu.

Bu sene sampiyon biziz Re Re Ra Gaşaray cimbobom
Geçen seneki kadroya adam gibi 4 sağlam adam alınsa Fenerbahçe şampiyon olurdu çöpleri doldurdular kadroyu bozdular sırf Arda Güler için maç izliyorum oynatmıyor çıldıracağım

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
bu nasıl teknik hoca çok tez canlı işi hemen oldu bittiye getiriyor son 3 maçı çok iyi şekilde izledim bu hoca bu şekilde devam edip kötü sonuçlar alırsa 10.haftayı göremez bu takımda

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,720
2,019
113
@Hayatindibi
Dost neden saka yapayim goz var nizam var bjk bu kadroyla sanpiyon olmasi supriz fenerbahce kadro olarak gecen seneki adanlarin hepsini kusturcek ismail kartal eger kalsaydi bence buyuk favori derdim ama bu hocayla inan cok zor gs aldigi adamlardan sonra iyi bir kac tane transferle cok buyuk ihtimal sanpiyon olur

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,720
2,019
113
Torrera gibi orta saha adami aldi forvet desen ligdeki hen iyi adam kanatlari zaten soylemiyorum sadece defans iyi degil bu soylediklerimi 3 hafta sonra gorursun haklimiyim degilmiyim

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,720
2,019
113
@Galatasaray571 dost bu sene hep saplicaz kismet olursa okan buruk gibi hocamiz oldugu surece hep saplicaz ama hocanin hep arkasinda olmamiz gerekir o stat hep ful dolmasi gerekiyor baskan varini yogunu verdi bu sene adam elinden geleni hep yapiyor taraftarda elinden gelenini yapmasi lazim