Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Jose Mourinho: Kadıköy'de Lille'i Bekleyeceğiz

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,450
64,268
113
1723019848944.png

Karşılaşmanın oynandığı Hainaut Stadyumu'nda düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Mourinho,
"Şu an turun devresinde 2-1 mağlubuz. Maç bitmedi. İkinci yarıyı bizim stadyumda oynayacağız o yüzden 'hadi' demek istiyorum." dedi.

Portekizli teknik adam, "Takımınızda neleri eksik görüyorsunuz?" sorusuna şu yanıtı verdi:

"Çok fazla şey eksik şu an, yaklaşık 6-7 haftadır çalışıyoruz, Şampiyonlar Ligi maçı ön eleme de olsa her zaman üst seviyede olur.
Takımda henüz otomatikleşmemiş çok fazla şey var. İki tane bize çarpan toptan gol yedik, kendi attığımız taç sonrasında ve kendi 1. bölgemizdeki top kaybından gol yedik.
İki gol yedik ama iyi bir oyun sergiledik, çok fazla pozisyon ürettik. Çok fazla şeyi iyi yaptık, bunu söylemeyi sevmiyorum ama Fred'i özlüyorum.
Çünkü o bizler için önemli bir oyuncu. Sezon içinde böyle şeyler her zaman olabilir. Devrenin ilk yarısını deplasmanda oynadık ve iyi bir takıma karşı oynadık.
Turun ilk devresini 2-1 geride kapattık, şimdi Kadıköy'e gitme zamanı. Sarı-lacivert bayraklarımızla onları bekleyeceğiz.
Onlar için tatil olacak ama biz cumartesi günü evimizde lig maçı oynayacağız.
Bu turun ikinci devresinden daha da önemlisi cumartesi günü evimizde oynayacağımız lig maçı."​

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,774
10,381
113
Krunic israrindan vazgecmesse cok kalici olacağını düşünmüyorum dün maximim etkiliydi GİTTİ çıkardı adamı sürekli tandemi degistiriyor her mac gol yiyoruz sezonbasi diye umut edip beklicez bakalım sihirli dokunuşlarini

BonnieParker

Rus Mafyası
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,415
981
113
Lille her türlü eler feneri jose lige başlamadan feneri bırakır 😂

dexter96

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,185
785
113
sağlam bir 6 numara şart

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,397
1,478
113
Krunic israrindan vazgecmesse cok kalici olacağını düşünmüyorum dün maximim etkiliydi GİTTİ çıkardı adamı sürekli tandemi degistiriyor her mac gol yiyoruz sezonbasi diye umut edip beklicez bakalım sihirli dokunuşlarini
Ben bir Fenerbahçeli olarak açık net konuşayım. Ben kesinlikle ligde şampiyon olabilmek için Avrupayı hiç önemsemiyorum. Ben isterim ki Galatasaray Avrupada gidebildiği kadar gitsin 2-3 kulvarda mücadele etsin, bizse sadece lige odaklanalım. Çünkü futboldan biraz olsun anlayan insanlar bilirler ki hem ligde hem Avrupada mücadele etmek hiç kolay birşey değildir. Oldukça yıpratıcıdır. Biz 10-11 yıldır şampiyon olamıyoruz zaten. Yemişim Avrupasını. Konferans ligine falan düşersek te yedeklerle çıkalım maçlara.

Ben iddia ediyorum ki biz geçen sene köyferans liginde yarı finalin kapısına kadar gitmeseydik, ligde fazladan 3-5 puan daha toplayabilirdik