Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Kadircankhrmn / Son Saniye Olacak İş Mi Ya o Gol

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,870
76,401
113
Kadir böyle konular açma olum sen bize özelden yaz üzüntü paylaşırız biz Aslan kardeşim :)

kartal060606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,026
538
113
Bende 200tl kayip ettim. Hakem 5.dakikada bitirse kazanmistik. Son saniye yenir mi be ? Ama hisstmistim gol olacagini bildirimleri kapatmistim moralim bozulmasin diye. Cok yatti trabzon yiyecegi belliydi de son saniye yemesi adami cildirtiyor

Kadircankhrmn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,229
1,756
113
Kadir böyle konular açma olum sen bize özelden yaz üzüntü paylaşırız biz Aslan kardeşim :)
Reis dünkü paralar kaşıntı yaptı borç da bitince rahat durmadık sıfırladık ama üzülmüyorum 20 tl sayesinde kredi kartı borcunu kapattık

Eren44

Profesör Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,689
1,947
113
Valla ben sevindim Trabzon'un kazanamamasina ama sanada üzüldüm dost

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,870
76,401
113
Valla ben sevindim Trabzon'un kazanamamasina ama sanada üzüldüm dost
Erenim sana bi paramız geçmedi valla ya :D olursa kovalıcaz yine aklımdasın bu sefer kagıda yazdım bıraktım bilgisayarın yanına

Eren44

Profesör Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,689
1,947
113
Erenim sana bi paramız geçmedi valla ya :D olursa kovalıcaz yine aklımdasın bu sefer kagıda yazdım bıraktım bilgisayarın yanına
La boşver düşünmen yeter erhanim keşke bende olsa da versem sizlere bu aralar çok modumuz düşük :D