Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Kafkasyalı / Gelmezse Bittim

Kupon Miktarı
1
Kupon Oranı
2.12

ferdikadıoğlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,042
2,212
113
İyi çok şükür yoğun bakımdan çıktı normal odaya aldılar stent taktılar tıkalı damarlar yerine telefona çok bakamıyorum fırsat olmuyo sağolasın teşekkür ederim
Çok geçmiş olsun dostum Allah şafi ismiyle şifasını versin inşallah

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,795
15,216
113
Çok kaybettik ya boka battik desek yeridir
Bro yanlış anlama beni. Şu kupona 40k basiosan senin çok kaybetme ihtimalin hep yüksek. Ha dicen ki sen çok mu kazanion. Hayır ben de çok kazanmiom ama güzel kasan varken çok riskli oynama bence. Neyse maçlar başlasın düşeriz takibe işimiz yok gece

Kafkasyalı

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
90
198
33
Bro yanlış anlama beni. Şu kupona 40k basiosan senin çok kaybetme ihtimalin hep yüksek. Ha dicen ki sen çok mu kazanion. Hayır ben de çok kazanmiom ama güzel kasan varken çok riskli oynama bence. Neyse maçlar başlasın düşeriz takibe işimiz yok gece
Su kupona bu parayı basmak işin doğrusu aptallık bence de ama az çok bilirsin bekleyemedim haftasonunu kaybetme psikolojisini yaşamayan yoktur sanırım burda

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,744
7,321
113
İyi çok şükür yoğun bakımdan çıktı normal odaya aldılar stent taktılar tıkalı damarlar yerine telefona çok bakamıyorum fırsat olmuyo sağolasın teşekkür ederim
Necip dede geçmiş olsun Allah şifa versin

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,795
15,216
113
Su kupona bu parayı basmak işin doğrusu aptallık bence de ama az çok bilirsin bekleyemedim haftasonunu kaybetme psikolojisini yaşamayan yoktur sanırım burda
Mesela şu üç maç başlayınca dakka 10-15 gibi gözüne bir ysne kestirip ilk yarı bir gole gomsen daha güzel olurdu ama boule yüksek oranlar da gelio. Umarım bu da gelir de zararını azaltır