Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kapaklı - Çerkezköy'de Olaylar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,525
4,795
113
Öncelikle herkese iyi formlar..

Dün, yaşadığım mahallede ewe 2 sokak arkamızda bir kişi kendini ewde asmış olayı öğrendikki Slot yüzünden borclanmış eşinin altınlar felan gizliden kaybetmiş..

Gene Çerkezköy'de bir kişi Orman'da asılı bulunmuştu o kişiyede borç yüzünden deniliyor..

Welasıl dostlar kendinizi çok kaptırmamaya dikkat edin..

Deep1983

Üye
Yeni Üye
33
12
8

Dün, yaşadığım mahallede ewe 2 sokak arkamızda bir kişi kendini ewde asmış olayı öğrendikki Slot yüzünden borclanmış eşinin altınlar felan gizliden kaybetmiş..

Gene Çerkezköy'de bir kişi Orman'da asılı bulunmuştu o kişiyede borç yüzünden deniliyor..

Çok yazık olmuş

bozak2121

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
661
279
63
yakında intihar mektuplarında sweet bonanza gates of olimpos yazarsa şaşırmayın

bozak2121

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
661
279
63
birileri bu galatada rahatça at koşturuyorsa birilerinin göz yummasındandır.

Zalihaan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,082
355
83

Benim olası son

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,269
1,069
113
Bu degil de cok daha korkunc olaylar var hatta korku filmlerinde falan gecti bazıları
Edirnenin bir köyünde yaşananlar
Doğuda bir ailenin toprak kazıp kendilerini gömmeleri
Aynı evde herkesin asılı bulunması vb.
Pek çok saklanan şey de var.
Hayrolsun diyelim

Sandra09

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
670
295
63
Bir hafta oluyor arkadsşım kendini astı nedeni bilinmiyor 2 ay sonra düğünü vardı nişanlıydı nişanlısı sabah aramış işe gidecek diye kaldırmış işe diye evden çıkmış çatıda kendini asmış pisikolojim gitti sokaktan geçeniyorum evlerine bakamıyorum aynı sokakta oturuyoruz allah kimseye yaşatmasın canınızın kıymetini bilin hiç bişey candan önemli değil her şey çözülür dikkat edin bu kumar zevk işi kazanca koşarsan batar gidersin battınça daha da batarsın kurtarmak için yapmayın

Yapabilirim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,575
1,327
113
Bir hafta oluyor arkadsşım kendini astı nedeni bilinmiyor 2 ay sonra düğünü vardı nişanlıydı nişanlısı sabah aramış işe gidecek diye kaldırmış işe diye evden çıkmış çatıda kendini asmış pisikolojim gitti sokaktan geçeniyorum evlerine bakamıyorum aynı sokakta oturuyoruz allah kimseye yaşatmasın canınızın kıymetini bilin hiç bişey candan önemli değil her şey çözülür dikkat edin bu kumar zevk işi kazanca koşarsan batar gidersin battınça daha da batarsın kurtarmak için yapmayın
Borcu varmiydi dost

berny49

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
205
65
28
Beyler kumara cok alısmayın kaptırmayın dozunda kendızı cebınızı uzmeyecek mıktrda zevk ıcın oynayın kaybedecegınızde sızı uzecek mıktarla adla oynamayın maası basmayın kredı cekmeyın borc lmayın bırsey satmayın amn dıkkat yoksa o bunalıma gırersenız yapmm dıyen en buyuk dın bılgını bıle ıntahar eder.. Bunlar yasandı tecrube edıldı hayatın daha guzel yanlarındn zevk alın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...