Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kara Liste Muhabbeti

SEFABEY

kαчвєtmєk, kαzαnmαnín вír pαrcαsídír.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
634
196
43
bu banka 5 yıl geçti bize kredi vermiyor acaba burs aldik diye mi bilmiyorum odemedim

Valenciennes

Duman yok dört taraf yangın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,570
22,301
113
Valla bilmiyorum dost nerde yediğini borç yapmış iste nerde oldu nasıl oldu falan diyince iddia oynadım diyo başka birşey demiyor
Bizde geçtik dost o yollardan iki kere kapattı bizimkiler buyuk ihtimal devam eder bi yolunu bulup
Çalişiyorsa maaşına filan el koyun gozetiminizde olsun
Bankadakı hesabının numarasını kendi numaran yap internet bankacılıgı senın kontrolunde olsun

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,716
2,017
113
Bizde geçtik dost o yollardan iki kere kapattı bizimkiler buyuk ihtimal devam eder bi yolunu bulup
Çalişiyorsa maaşına filan el koyun gozetiminizde olsun
Bankadakı hesabının numarasını kendi numaran yap internet bankacılıgı senın kontrolunde olsun
Dostum hanımı devralacak sanırım eğer yenge alırsa bırak slotu sigara almaya para bulamaz :)

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,156
276
83
artık 5 yıla pek bakmıyor. çok vasıfsız gelirsiz ise zaten olmaz. ama sicil affı dilekçesi , teminatlı kredi kartı , düzenli sigortalı iş ve maaş sonrası gene 4-5 aya kredi çekebilir

tunaciftci342

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15
8
3
Arkadaşlar merhaba bebim küçük brader bu iddia yüzünden 240 bin borç yapmış bankalardan kredi kart avans hesap ne varsa kullanmış vizede söylemedi avukatlik olmuş ikametini başka bir adrese taşımış oraya keşif için gelmişler falan filan ailem borcu avukatlık bürolarına ödeyip sıfırladı ve bankalardan borçsuzluk kağıdı falan aldık ama ödeme yaptığımz avukat babama 5-6 ay sonra tekrar kredi alır demiş yani kontol edin falan demiş bende bu kara liste muhabbeti ni duymuştum daha önce 5 yıl hiçbir yerden kredi kart falan alamaz dedim acaba konuya hakim olan varmı şimdiden teşekkürler

Dost en mantıklısı mahkeme kararı ile vasi atanacak. Başka türlü her şekilde ulaşır krediye. 3 ay teminatlı kredi kartı kullansa notu yine yükselecek

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,716
2,017
113
artık 5 yıla pek bakmıyor. çok vasıfsız gelirsiz ise zaten olmaz. ama sicil affı dilekçesi , teminatlı kredi kartı , düzenli sigortalı iş ve maaş sonrası gene 4-5 aya kredi çekebilir
Sigortalı çalışıyor 2013 ten bu yana bildiğim kadarıyla asgari ücretin üzerinde aldığı maaş

Kadir3471

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,043
850
113
Arkadaşlar merhaba bebim küçük brader bu iddia yüzünden 240 bin borç yapmış bankalardan kredi kart avans hesap ne varsa kullanmış vizede söylemedi avukatlik olmuş ikametini başka bir adrese taşımış oraya keşif için gelmişler falan filan ailem borcu avukatlık bürolarına ödeyip sıfırladı ve bankalardan borçsuzluk kağıdı falan aldık ama ödeme yaptığımz avukat babama 5-6 ay sonra tekrar kredi alır demiş yani kontol edin falan demiş bende bu kara liste muhabbeti ni duymuştum daha önce 5 yıl hiçbir yerden kredi kart falan alamaz dedim acaba konuya hakim olan varmı şimdiden teşekkürler
5 yıl muhabbeti eskidendi şimdi eğer sigortalı işte çalışıyorsa 5-6 ay sonra kredi çıkıyor ben kırmızıya düştüm icralık oldum borçları ödedim 6 ay sonra 45 bin kredi çektim

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,315
2,883
113
Dost ben çalışmadığım halde kredi kartı limitim var, bir işe girdiyse her türlü verirler ama limiti daha düşük olur

marinpnn

Horozcu Eniştenin Tetikçisi 🥸
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,235
3,894
113
Geçen enpara kredi kartına başvurdum 187.500 TL limit verdiler bende aradım temsilciyi 187 bin TL limit mı olur mq bizimi batiracaksiniz dedim iptal ettim krediyi sonra tekrar başvurdum pişman olup olumsuz bermedi

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,716
2,017
113
Geçen enpara kredi kartına başvurdum 187.500 TL limit verdiler bende aradım temsilciyi 187 bin TL limit mı olur mq bizimi batiracaksiniz dedim iptal ettim krediyi sonra tekrar başvurdum pişman olup olumsuz bermedi
Dost kart işi çok sıkıntı ya kullanmayı bileceksin ya yanına yaklaşmayacsksn

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,804
809
113
Ustad babam emekli.. banka borcundan dolayı icralıktı. Bankaya Borcun tamamini ödeyeli 1 yıl oluyor ama halen icra müdürlüğüne gidip dosyayı kapatmadigi halde Suan 35 bin avans hesap 10 bin de kredi kartı limiti var. Dosyayı gidip icradan kapatsa belki daha da yükselir yani sen 5 yıl diyene takılma kişiye göre değişiyor artık belli ki sistem..

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,716
2,017
113
Ustad babam emekli.. banka borcundan dolayı icralıktı. Bankaya Borcun tamamini ödeyeli 1 yıl oluyor ama halen icra müdürlüğüne gidip dosyayı kapatmadigi halde Suan 35 bin avans hesap 10 bin de kredi kartı limiti var. Dosyayı gidip icradan kapatsa belki daha da yükselir yani sen 5 yıl diyene takılma kişiye göre değişiyor artık belli ki sistem..
Anladım dostum bir ara vardı bu 5 yıl muhabbeti ama değişti herhalde

fortune61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
675
380
63
baban kardesını saglam bı dovmedıgı zaman asla akıllanmaz
bırakın bu kredı ıslerınıde

kafasını bı kırın guzel