Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kaybedenler Kulübü

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
4 5 saattir slotundan ruletine ruletinden sporuna her alanda kayıp yaşadım 30kdan fazla para gitti slotta ne satın alsam 15x geçmiyor rulet top hep bi yana oturur spordan 1 gol veya 1 kornerle gidiyor kaybettigim para aklıma gelince hesabı boşaltıp oynayasım var ne yapacaz bu pragmatici kime şikayet edecez napcaz biz napcaz. Sizdede öylemi kayıp yaşıyormusunuz benim gibi

NFK19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
812
545
93
4 5 saattir slotundan ruletine ruletinden sporuna her alanda kayıp yaşadım 30kdan fazla para gitti slotta ne satın alsam 15x geçmiyor rulet top hep bi yana oturur spordan 1 gol veya 1 kornerle gidiyor kaybettigim para aklıma gelince hesabı boşaltıp oynayasım var ne yapacaz bu pragmatici kime şikayet edecez napcaz biz napcaz. Sizdede öylemi kayıp yaşıyormusunuz benim gibi
Boşver bir iki yerle daha icralık olursun olur biter sanki borç ödediğin var 😄

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,115
646
113
Şöyle aglayan insanlardan artık gına geldi vallahi oynama olsun bitsin kardeşim şunu zevkine oynamayı bir türlü kavrayamadiniz

osmanwashere

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,359
2,518
113
Şöyle aglayan insanlardan artık gına geldi vallahi oynama olsun bitsin kardeşim şunu zevkine oynamayı bir türlü kavrayamadiniz
kumarın ne zevki var kral?
alayımız bağımlı olduğumuz için oynuyoruz çoğunun borcu var borç kapama için giriyor bataktan kurtulamıyo kimse bunun zevki falan yok alayımız zihinsel hastayız

mekan5959

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,115
646
113
alayımız bağımlı olduğumuz için oynuyoruz çoğunun borcu var borç kapama için giriyor bataktan kurtulamıyo kimse bunun zevki falan yok alayımız zihinsel hastayız
Dostum 1 k zarardamisin yada 2-3 k bırak yarın oyna bugün vermicek işte ne diye 30 k zorluyon anlamoyorum

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Kumar stres sinir hastalıktan baska ne veriyor bize keyif diyo adam ya

osmanwashere

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,359
2,518
113
Dostum 1 k zarardamisin yada 2-3 k bırak yarın oyna bugün vermicek işte ne diye 30 k zorluyon anlamoyorum
dost olması gereken o zaten bilinçliysen günde kayıpta karda olsa da o gün bitirmen gerekiyor
fakat
kumar bi hastalık olduğu için hergünü insanın bir olmuyor malesef
o gün üstüne gidiyor kaybın daha da batıyor

mekan5959

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,115
646
113
Promo açıyorlar insan cezp oluyo 2.5 yatir 5 yap 10 cek, spin satın alıyorsun 200 tl veriyor deli oluyo insan
Adam zaten kısmış musluğu verir tabi promo biraz kafayı kullanın boşuna böyle promo açmaz siteler spor serbest dese ya yemez yani aldanmayin bunlara kardeşim

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Kac gündür emek emek promolardan katliliyordum ve gelip bi anda vermek insana koyuyor

osmanwashere

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,359
2,518
113
1000018905.jpg
bu işin zevki falan yok çekimden sonrada 50 saat daha uyutmadı o kadar etki ediyoki beyine
zevkinr oynucaksan hiç yatırma demo oyna çık

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Adam zaten kısmış musluğu verir tabi promo biraz kafayı kullanın boşuna böyle promo açmaz siteler spor serbest dese ya yemez yani aldanmayin bunlara kardeşim
Abi duramıyoruz kaybedince . Heleki spin satın alıp patlamayınca vermeyince