Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kazamız Mübarek Olsun

arkanabakma

Vakıfbank'tan Fatma
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,775
3,035
113
Temel ve Dursun Askerliklerini birlikte yapıyorlarmış ve bir gün aynı askeri tatbikata katılmışlar. Tatbikat paraşüt ile uçaktan atlamakmış. Diğer askerler gibi sıra bizimkilere gelmiş ve kendilerini boşluğa bırakmışlar. Aksilik bu ya! Temel’in paraşütü açılmış lakin Dursun’un paraşütü açılmamış. Dursun Temel’e:
Ula Temel benim bu paraşüt açılmayi da!... Temel’de hemen cevap vermiş:
Ula uşağum yardımcı paraşütü aç, yardımcı paraşütü…
Dursun ne kadar uğraştıysa da bir türlü yardımcı paraşütü de açmayı başaramamış ve Temel’e:
Ula Temel bu da açilmayi da!... deyince Temel:
Boş ver uşağum nasıl olsa tatbikattayız da! demiş
@Antep7575 güldün mü dost
komikmiş güldüm

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,856
3,483
113
Temel ve Dursun Askerliklerini birlikte yapıyorlarmış ve bir gün aynı askeri tatbikata katılmışlar. Tatbikat paraşüt ile uçaktan atlamakmış. Diğer askerler gibi sıra bizimkilere gelmiş ve kendilerini boşluğa bırakmışlar. Aksilik bu ya! Temel’in paraşütü açılmış lakin Dursun’un paraşütü açılmamış. Dursun Temel’e:
Ula Temel benim bu paraşüt açılmayi da!... Temel’de hemen cevap vermiş:
Ula uşağum yardımcı paraşütü aç, yardımcı paraşütü…
Dursun ne kadar uğraştıysa da bir türlü yardımcı paraşütü de açmayı başaramamış ve Temel’e:
Ula Temel bu da açilmayi da!... deyince Temel:
Boş ver uşağum nasıl olsa tatbikattayız da! demiş
@Antep7575 güldün mü dost
Bu nasıl fıkra la tuvaletim geldi

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,164
44,274
113
Sonuç 100 k dan atmaya basladimi dostumuz antepli

Lugoj

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,569
3,551
113
Barça yenmek için defansı 2. Yarı sertlestirir kolay geleceğini sanmıyorum süreye oynar olyde son çeyrek önde olursa
Yenmek icin atmasi lazim defans yapmasi bi ise yaramayacak olinin kadrosu daha iyi
Acik oynarsa yenebilir defans ile zor