Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kenan Işık Uyanmış

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,961
1,053
113
eşi yalanladı, durumunda bir değişiklik yokmuş

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,961
1,053
113
beyler konu acmayı bilmedigim icin burayta yazdım ama papara 10 tl göndermistim ben yatırım yapmıstım heasbım onaysız 1 aralıga kadar vs diyor simdi 1 aralıktan sonra normale döncek mi papara yoksa artık onaysız hesap para yatıramayacak mı?
yılbaşına kadar sözleşmeli hesaplar harici kısıtlandı , yılbaşından sonra ne yapacakları henüz belirsiz

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,961
1,053
113
beyler bilen biri yazabilir mi plaese
kesin sonuç şu ;
Para transferiyle ilgili bir uyarı mesajı alıyorsan, 1 Aralık’tan sonra para transferi yapabilmek için onaylı Papara hesabına en az bir kere kendine ait banka hesabından para yatırman ya da Papara Black Card’a başvurarak sözleşmeli hesap sahibi olman gerekmektedir

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,165
274
83
suan da yapılmıyor ki 1 k ere yapmsıtım bidaha yapılmıyor

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,165
274
83
kesin sonuç şu ;
Para transferiyle ilgili bir uyarı mesajı alıyorsan, 1 Aralık’tan sonra para transferi yapabilmek için onaylı Papara hesabına en az bir kere kendine ait banka hesabından para yatırman ya da Papara Black Card’a başvurarak sözleşmeli hesap sahibi olman gerekmektedir

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,961
1,053
113
1 Aralıktan itibaren 2 seçenek sunmuşlar. bunlardan birini yaparsan para gönderme aralık itibariyle açılacak
-ya hesabı onaylatıp 1 kere kendi adına bir banka hesabından paparaya yatırım yapacaksın
-yada papara black carda başvurup sözleşmeli hesaba geçeceksin