Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kıbrıs İş Hk.

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,165
274
83
Arkadaşlar selamlar yaşım 26 kıbrısta iş imkanları nelerdir bilen var mıdır gidip çalışmak istiyorum tecrübe vs isteniyor mu bu krupiyerlik biliyorum onu da eğitiyorlar şoförlük olur vs vs önce ama onun dışında hem kız ortamı olsun hem iş olsun dediğiniz bir ülke var mı hem eğlence olacak hem de kolaylıkla gidip çalışabileceğim tabi masraflar vs yeter mi o tarz yerlerde kalacak yeri işveren mi verecek ben mi ödeyeceğim vs vs bilen yazabilir mi?

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,737
6,911
113
Arkadaşlar selamlar yaşım 26 kıbrısta iş imkanları nelerdir bilen var mıdır gidip çalışmak istiyorum tecrübe vs isteniyor mu bu krupiyerlik biliyorum onu da eğitiyorlar şoförlük olur vs vs önce ama onun dışında hem kız ortamı olsun hem iş olsun dediğiniz bir ülke var mı hem eğlence olacak hem de kolaylıkla gidip çalışabileceğim tabi masraflar vs yeter mi o tarz yerlerde kalacak yeri işveren mi verecek ben mi ödeyeceğim vs vs bilen yazabilir mi?
Kalacak yer sana ait oluyor tanıdık yoksa zor iş bulursun Kıbrıs'ta

Yusufsato1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,240
1,087
113
Tecrübesiz krupiyer almazlar torpil yoksa. Otellerde düz eleman olarak girebilirsin onlar kalacak yer de sağlıyor Antalya taraflarında, Kıbrısta da öyledir.

Yazlık

BJK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,611
6,651
113
Gel dost gel

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,892
5,658
113
türkiyedeki ehliyetinle kıbrısta şoförlük yapamazsın diye biliyorum

Yazlık

BJK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,611
6,651
113
Dost her yer asgari ücret burda şuan 35k oldu yani kirada kalsan 15k versen 20k kalır

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,165
274
83
ortam var mı kız ortamı onu geçtim 35 k diyorsun tamam kalacak yerli yok mu iş vay arkadaş zengin doğacaktın şu dünyada böyle hayatuın .

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,306
308
83
Otelde çalışırsan lojmanda kalırsın , dışarda özel sektörde çalışırsan 3-5 kişi bir ev tutar kalırsın. kurpiyerlige falan özenme herkesin yapabileceği bir iş değil... hem kıbrısı napacan başka ülkelere gitmeyi dene , çok istiyorsan uçağa bin kıbrıs 30 - 40 dk bir git gez

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,892
5,658
113
ortam var mı kız ortamı onu geçtim 35 k diyorsun tamam kalacak yerli yok mu iş vay arkadaş zengin doğacaktın şu dünyada böyle hayatuın .
kısır döngüye girersin yine istanbulda daha kralı var o ortamın para mı dayanır o hayata kuruş birikmez :)

crystal31

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,165
274
83
Otelde çalışırsan lojmanda kalırsın , dışarda özel sektörde çalışırsan 3-5 kişi bir ev tutar kalırsın. kurpiyerlige falan özenme herkesin yapabileceği bir iş değil... hem kıbrısı napacan başka ülkelere gitmeyi dene , çok istiyorsan uçağa bin kıbrıs 30 - 40 dk bir git gez
diğer yerler koal ydeğil ingiltere istediğim de zor yani araştırılır vs de zor ne iş yapcan optisyenim aranıyor optisyen orada öyle ibliyorum bakalım

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,364
2,437
113
Bende serengetiye gidecem kumardan uzak doğa ile baş başa olmadı aslan terbiyeciligi yaparım zaman geçsin diye miss misss