Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kim Bu Gizemli Ünlü ?

mustafakerim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
411
259
63
Murat Ağırel : Kamuoyunda kumar bagimliligiyla bilinen ve hakkında çok sayida haber yapilan bir sanatçı "S.O. Karabiberim " kullanici adiyla Diamond Vip statusuyle 11.8 milyonluk oyun oynamıstir.

Şeklinde bir açıklama yaptı. Sizce bu gizemli ünlü kim 🤔 Ben Adnan Şenses diyorum tahminleri alalim beyler

Larksan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
238
63
Murat Ağırel : Kamuoyunda kumar bagimliligiyla bilinen ve hakkında çok sayida haber yapilan bir sanatçı "S.O. Karabiberim " kullanici adiyla Diamond Vip statusuyle 11.8 milyonluk oyun oynamıstir.

Şeklinde bir açıklama yaptı. Sizce bu gizemli ünlü kim 🤔 Ben Adnan Şenses diyorum tahminleri alalim beyler
Ölmüş adam nasıl oynasın kumari

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Sinan oğan secimde pazarlik yapip aldigi paraları kumara basmis olabilir😀(sanatci demis tuh onu atladım.klibinde gobekten zeytin yiyen cekik bir sarkici diyorlar ama ben cikaramadim sahsen😀

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,400
1,012
113
Hangi siteden oynamış kral

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
11 milyonu kumara basan adamın en az 100 milyonu vardır.Para batıyor mu bunlara??
Bizde son 100 lira varken onu bile basiyorsak onun icinde 100 milyon oyle bisey.batıyor sahsen bana para oldugunda.😀her kumarbazada para batar .yoksa tutabiliyor olsa kendini adı kumarbaz olmaz