Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kim Milyoner Olmak İster ?? 1 Milyonluk Soru

Hangisi Dede Korkut Hikayelerindeki karakterlerden biri değildir?

• Kullanılan toplam oy
    35

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,574
64,334
113
1670787041837.png

Hangisi Dede Korkut Hikayelerindeki karakterlerden biri değildir? | Dede Korkut Hikayeleri ve karakterleri | MİLYONER 1 MİLYONLUK SORU VE CEVABI

MİLYONER 1 MİLYONLUK SORU: Hangisi Dede Korkut Hikayelerindeki karakterlerden biri değildir?
A- Bala Hatun
B- Banu Çiçek
C- Bamsı Beyrek
D- Bayındır Han

ka1gan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,213
1,134
113
direkt olarak bala hatun dedim. bala hatun osmanlı kurucusu olan osman beyin eşidir. hiç rastlamadığım bir karakter

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,098
22,656
113
Olglum sorum assiri basit

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,818
9,936
113
Bu soru çok kolay
En az 50 defa bamsi Beyrek filmini izledim anam bile biliyor bunu 1 milyonluk soru bukadar kolay olmamali

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,098
22,656
113
1 milyonluk soru diil bu vermk istemisler resmen cocuk bildimi

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Major vurdu çocuk 400 bin aldı

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,642
2,539
113
Çocuk bildigin ayarlanmış kanal tarafından bunuda yemeyin kardeşim 😁

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,782
44,761
113
Bu soru çok kolay
En az 50 defa bamsi Beyrek filmini izledim anam bile biliyor bunu 1 milyonluk soru bukadar kolay olmamali
Bro ben bu programi pek izlemiyorum gecen haftadan yarim kalan bi yarismaci bu gecen hafta misafirlet izledi bnde goz ucuyla izledim.sorular hep cok kolaydi.cok sansli cocuk.sadece 1 soru zordu oda uzayla ilgili bi bilim sorusuydu sanirim seceneklerden biride mustafa topalogluydu yani 3 secenekden 1iydi cvp.covuk 4 soru kala jolerleride bitismisti sana bala 1m sorusunu gordu.ha dur bi soruda suydu asagidaki takimlardan hangisi tum dunya kupasi finallerine katilmistir.futbolla ilgisi olup bunu bilmeyen yokdur 😁