Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kimlik Kartı Fotoğraf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,110
3,742
113
selam beyler kimlik kartını değişmem lazımdı yurt dışı için, biyometrik fotoğraf çektirdim son 6 ay sartı vardı cunku. sol kulagımda kupe kasımla burnumda piercing mevcut. Fotocu eleman hiç bisey demedi aklıma sonradan geldi. acaba sıkıntı yapar mı nufus mudurlugu? saat 2de randevu ve fotocu eleman bisey olmaz dedi napalım

roberto80

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
307
137
43
selam beyler kimlik kartını değişmem lazımdı yurt dışı için, biyometrik fotoğraf çektirdim son 6 ay sartı vardı cunku. sol kulagımda kupe kasımla burnumda piercing mevcut. Fotocu eleman hiç bisey demedi aklıma sonradan geldi. acaba sıkıntı yapar mı nufus mudurlugu? saat 2de randevu ve fotocu eleman bisey olmaz dedi napalım
Hiç bir şey olmaz kardes nereye gidiyorsun

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,736
18,914
113
Birde etek giy dost özenti başlamış zaten bir de türban yaptın mı teetemiz olur kimse bir şey demez :) insan niye vücuduna demir takar aklım almıyor ya

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,110
3,742
113
Birde etek giy dost özenti başlamış zaten bir de türban yaptın mı teetemiz olur kimse bir şey demez :) insan niye vücuduna demir takar aklım almıyor ya
sanane birader ben piercingi olupta nufus mudurlugunde isi dusen varsa forumda diye açtım konuyu. sen boş boş konus diye acmadım

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,660
7,278
113
Dost maşallah ağır sanayi gibisin. Her türlü metal var 😅

aSiRuH06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,221
4,378
113
küpe takanın erkek olmadıgını dusunen bacsını yollayabılır
Napacan bacımı sikiyon,,bu nasıl laf bilader ..anadan bacidan uzak durun...
Erkek olmadığını düşünen varsa kendisi gelsin de..ne istersiniz anadan bacidan :((
Yakışmadı kardeşim..erkeklik bu değil...erkeklik namusa vatana sahip çıkmaktır..el âlemin namusuna dil uzatmak değildir..msjin üzdü beni kardeşim :(

aSiRuH06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,221
4,378
113
Kabul ediliyor diye biliyorum...cunki yüz hatlarını kapatacak birşey değil..misal gözlük vb gibi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...