Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kimlik Kartı Fotoğraf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kasımpaşa95

Olduğu Kadar Güzeldik..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
143
63
28
selam beyler kimlik kartını değişmem lazımdı yurt dışı için, biyometrik fotoğraf çektirdim son 6 ay sartı vardı cunku. sol kulagımda kupe kasımla burnumda piercing mevcut. Fotocu eleman hiç bisey demedi aklıma sonradan geldi. acaba sıkıntı yapar mı nufus mudurlugu? saat 2de randevu ve fotocu eleman bisey olmaz dedi napalım
Maşallah hızma falanda takaydın

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,904
9,587
113

espender

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
74
33
18
nolmuş yani bende erkeğim ama başörtüsü takıyorum türbanlı bacılarıma destek amaçlı

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,110
3,742
113
teşekkürler beyler başarıyla tamamlandı işlem.
Dipnot: Makina123 bir markadır bunu kimse unutmasın

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,110
3,742
113
ibn diyenlere tokat gibi cevapları çakmıslar ben mudurlukteyken o yüzden cevap vermeyeceğim. Örneğin benim sol kolumda dövme kaplı her dövmenin piercingin insan ruhu için farklı anlamları olur. Benim dedem ben dogmadan hayatını kaybetmis mesela. En çok sevdiği yiyecek çilekmiş yolda babama çilek getirecekken arabanın freni patlamış kamyonetin içinde ve üstüne devrilmis. Bu yüzden kimsenin hiçbir hareketini yargılamayın ben kolumda çilek gördükçe dedemi hatırlarım hüzünlenirim. Herkes herkese saygı duymak zorunda

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,736
18,914
113
Sen konuşma zamanında x forumda federal42 nicki ile az adam çarpmadın. Ben de takıyorum küpe sonuna kadar da Türk'üm.
Hala carpiyorum dost nickimde hala federal42 seni carptiysam ne mutlu bana yaşasın kotuluk :) hep sitelere veriyorsunuz ne var yani birazda bana carpilin ayıp ya insanlık ölmüş :)

roberto80

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
307
137
43
Ulan adam biaey sormuş konu nerden nereye gelmiş kimseyi yargılamayın ilerde cocuklariniz olacak büyük komusmayin mevzu vatan millet namus haysiyet değilse herkesin yaşantısına saygı gösterin beyler bide şu ortamda çoluk çocuk rızkı diye millete akıl verenleri de anlamiyorum kumar oynayan qdam kumarbaza akıl vermesi akıl mantık işi değil bence

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,584
2,464
113
Biometrikte yuzundeki atomlar bile gozukuyo dost o yuzden sıkıntı olmaz 😁

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...