Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Kirveee / Özel Oran Kombinesi

Cutamaniac

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,698
2,310
113
Biri patlar bence Aynı maçlara 0.5 üstte açtı .

Kirveee

2 zara seksenlik olduk Ekrem abi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,257
2,190
113
Doğru soyluyon bı ihtimal diye basiyoruz
Slot dan gayet iyi dün wpden ulaştılar yatırım kadar %50 fs veriyoruz dediler 250 fs alıp 5 tl kazanmakta var en azından spor da ne yaptığımızı biliyoruz mantık yürütüyoruz ihtimal cok

Cutamaniac

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,698
2,310
113
Slot dan gayet iyi dün wpden ulaştılar yatırım kadar %50 fs veriyoruz dediler 250 fs alıp 5 tl kazanmakta var en azından spor da ne yaptığımızı biliyoruz mantık yürütüyoruz ihtimal cok
Valllahi bana hep geciriyolar. Paramız kalmasın diye holi JoJo Matta slot oynuyom daha çok borca sokuyolar

Kirveee

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,257
2,190
113
Valllahi bana hep geciriyolar. Paramız kalmasın diye holi JoJo Matta slot oynuyom daha çok borca sokuyolar
Kısmet ben genelde özelleri betsat da oynuyorum bir cok secenek oluyor limit de iyi basılıyor

Kirveee

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,257
2,190
113
Belli olmaz reis futbolda her şey mümkün banko maç yok gibi öyle bi turnuva ki üst maçlar alt bitiyor alt maçlar üst bitiyor bazen korner show oluyor
Portekiz ve Almanya güven vermiyor bana İspanya turnuva da sadece 1 gol yedi oda kendi kalesine attı benim gözümde kupanın sahibi İspanya