Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kızın Birine Kahve İçmek İçin Teklif Ettim Reddetti Ne Yapmalıyım Arkadaşlar

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,737
6,911
113
Senin psikolojin mi bozuk kardeş kız senin kahve teklifini reddediyor daha önce ya hiç buluşmadınız ya da buluştunuz kız seni istemiyor böyle bi durumda nasıl evlilik düşünebiliyorsun kahve içmek yerine psikoloğa git sen
Piskologda kurtarmaz bir binanın 10. Katından atlasin bence kesin çözüm

Darkeagle

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,114
612
113
Kendini tam kumara verememişsin, tam vereydin karı kız çok umrunda olmazdı.

Kürşat1987

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
874
246
43
Boşver takma kafana ara beni beraber içelim kahveyi 😄

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,988
1,811
113
Red etmez aslında ona şakacı ol sempatık ve durust asla yalan soyleme onunla ilgilen konuşurken gözlerini ayırma elbette kabul edecektır eğer sevmiyorsan onu ayarladıktan sonra onun sana yaptığını yap sevıyorsan sahip çık unutna ben hep senin yanındayım

tusubana33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,052
404
83
Sabunu del hacı şakir işini görür sonra bak keyfine sonra yak üstüne sigaranı tamam

sinancan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
138
46
28
BU ŞEKİLDE KIZLARA TEKLİF EDEREK Bİ YERLERİNİ KALDIRIYOSUNUZ.KENDİLERİNİ BİŞEY SANIYOR ZAVALLILAR.BIRAK O SANA GELSİN GELMEZSEDE VER TARAĞI GİTSİN

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,900
1,138
113
reddettiyse yoluna bak kanki bundan sonra yapacağın her hareket onun için adli vaka dikkatli ol

sezermc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,284
749
113
Bu sıcakta kahve içmek istememiştir kola gazoz la şansını dene 😂

habisrwy

...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,210
3,959
113
Kral benim de kız arkadaşım vardı kızı benim eve davet etmiştim film izlemeye tuvalete girdi bak yalansız söylüyorum kol gibi bırakmış sifonuda çekmemiş baya soğudum sonra öyle derken konuşma kesildi ayrıldık
şunu okuduktan sonra ne aşk acısı kalır ne aklında o kız hepsi silinir gider benim öyle oldu