Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kızın Birine Kahve İçmek İçin Teklif Ettim Reddetti Ne Yapmalıyım Arkadaşlar

Cihat5234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
724
81
28
aynen öyle hiç takılma hayırlısı oymuş de bizim bir arkadaş aynı senin gibi kahve içip ilişkiye başladı çok seviyordu 6 yıl çıktılar arkadaş güvenlikçilik yapıyordu maaşı fazla değil kız sonunda yüksek maaşlı biriyle evlendi ortada kavga bile yokken arkadaş derbeder oldu daha düzen tutmaz o kızla ilişkiye başlamadan önce kumarımızı oynar,içkimizi içer takılırdık ne güzel beraber
Anladım

Cihat5234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
724
81
28
Dostum şakası, goygoyu bir yana.
Yolun yarısına pek bir şeyim kalmadı. Duygusal olan her şey geçicidir. Aşk, mutluluk, hüzün.. hepsi gelir geçer.
Daha çok reddedilicen. Daha çok terk edilicen. Şu kumar illeti yüzünden batırdığım paraları bırak ne hatunlar yol verdi.

Yapabiliyorsan önce kumarı bırak. Çek elimi ayağını. Bi ilişkin olsa bile bu kumar siker ilişkini.
Kız mevzusunda; hayır demişse bir kız bırak peşini. Hayır diyenden hayır gelmez.
Öle yapcam bı bira içtim kendime geldim

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,139
43,653
113
Kral benim de kız arkadaşım vardı kızı benim eve davet etmiştim film izlemeye tuvalete girdi bak yalansız söylüyorum kol gibi bırakmış sifonuda çekmemiş baya soğudum sonra öyle derken konuşma kesildi ayrıldık
Lan hala gülüyorum şuna ya girip girip

mertinho50

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,074
8,609
113
Son model araba ile yaklaşıp kahve içilecek mekan sorsaydın kabul ederdi anca bh dünya böyle

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,515
1,939
113
Senin yerinde olsam hiç umrumda bile olmazdı bunlar boş İşler ana baba kardeş evlat geri kalan boş savsata

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,276
1,069
113
20 sene sonra bunlar boş sohbetler gibi olacak
Erkekler kadınlaşıyor
Kadınlar da erkek
Ortada bir yerde bulusacaklar sanırım

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,798
15,221
113
La imkanı olan slavların tarafa gelsin, geldikten sonra bir daha Türkiye'dem hiçbir kıza teklif etmeyi geç yürümezsiniz bile. Aw çoğu manken gibi, çoğu egosuz. Tam beyaz leblebi kıvamında

kartal1919

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
396
160
43
Keşke tüm derdim bu olsa 200 bin borç bu ay ödemem gereken 60 bin ..oyunlar tamamen kapalı cepte 5 kuruş yok

Wakabayaşi

Genzo Wakabayashi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,215
3,681
113
Kız açık bir şekilde müsait değilim demiş daha da zorlamaya gerek yok üstüne de gitmeye gerek yok yeni sulara yelken aç dostum