Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Komşudan Rahatsız Olma

Batursmc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,281
2,782
113
Ne var sohbet ediyolarsa gıcıklık yapma bi eğlenceleri var neyi uyarıyon

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,794
9,925
113
Ne var sohbet ediyolarsa gıcıklık yapma bi eğlenceleri var neyi uyarıyon
Dost sohbet etmeleri önemli değil akşam 18 de başlayıp gece 2/3 e kadar perceremin 3 metre ötesinde bağırış caris sohbet etmeleri
Kedi geçiyor bagriyolar

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,698
2,005
113
Dost ben senin yerinde olsan cikar soylerim guzel dille baktim umursamiyolar o zaman her turlu pislik yaparim

Refri

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,664
439
83
Beyler komsularimiz gece 12/1 e kadar grup halinde kapı önünde sohbet ediyorlar tatlı dilde uyardık ama bu sefer zitlasip 2/3 yapmaya başladılar :D kanunen şikayet edebilirmiyim
Not : hepsi kadin
Zabıtaya söyle gelir uyarır daha önce yaptım

Refri

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,664
439
83
Neyse çoluk çocukla konuşmayayım.Ben yatar..

Hayatinustu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
818
821
93
Okudum.Zabıta oraya da gelebilir.Bu ne şiddet?Düzgün konuşmanı istiyorum benimle.Hiç sevmem yazılanı okudum.Sen hayatındibisisin değil mi epeydir yok oratalarda o🤣🤣
Yanlış anlasilmaya sebebiyet verdmse özür dilerim hayatındibi değilm alakam yok bu saatte köy yerine zabıta falan gelmez ben onu demek istedim kusura bakma şiddet falan yok 👍

AlbusDumbledore

Site elamanı üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,986
13,116
113
Beyler komsularimiz gece 12/1 e kadar grup halinde kapı önünde sohbet ediyorlar tatlı dilde uyardık ama bu sefer zitlasip 2/3 yapmaya başladılar :D kanunen şikayet edebilirmiyim
Polisi ara gelir uyarır giderler , kadın oldukları içinde korkarlar tabi polisten başımıza iş gelir diye zannetmiyorumki devam etsinler :)

bedof34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,607
731
113
Ya kardeşim insanların bir sohbeti var o da mı batıyor anlamadım ki.. Çok rahatsız oluyorsan kulaklarına pamuk tika bence yada asosyalligine alternatif bul

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,794
9,925
113
Ya kardeşim insanların bir sohbeti var o da mı batıyor anlamadım ki.. Çok rahatsız oluyorsan kulaklarına pamuk tika bence yada asosyalligine alternatif bul
Sence karismamalimiyim
Bir günde 24 saat var peki neden 18.00/03.00 aradı tercik ediliyor hemde anormal birsekilde

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,208
852
113
Osuruk bombası var, adı gibi berbat bir koku :D Onlar gelmeden evvel 2-3 tane patlat oraya ama camın önü demişsin, camı açmaman lazım. Oturmazlar.