Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Konu Kapatma ❗️

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
~ ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE ~

Konularda 3. Şahıslara küfür ve hakaret eden kişilerin üyelikleri iptal edilecektir.
✔Yanlış yerlere açılan her konu silinecektir.
✔Bitexen ve Mobil Ödeme bozdurma ile alakalı her konu silinecektir.
✔Bonusla alakalı site şikayetleri silinecektir.
✔Para alışverişi konulu her konu silinecektir.
✔Keyfi açılan etkinlikler için @Başkan ve benden onay alınmayan her konu silinecektir.

Bu konularda azami hassasiyet gösterilmesi rica olunur.❗

@Başkan
@Blue’s

35CFE903-C3D0-49ED-9E97-87B0D68A862D.jpeg

dreadweep

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
323
57
28
@Blue's forumda bilgi edinebileceğim bir topic olmadığı ve özel mesajın kapalı olduğu için burdan ulaşmak istedim; forumdaki sohbet alanını kullanmak için mesaj şartı mı var acaba? sohbete tıklayınca boş bir ekran geliyor, sadece sohbet arşivine erişebiliyorum.

Ozibazdemir01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
920
211
43
@Blue's forumda bilgi edinebileceğim bir topic olmadığı ve özel mesajın kapalı olduğu için burdan ulaşmak istedim; forumdaki sohbet alanını kullanmak için mesaj şartı mı var acaba? sohbete tıklayınca boş bir ekran geliyor, sadece sohbet arşivine erişebiliyorum.
Belli sayıda mesaj atmış olman lazım sohbet edebilmek için kardesim

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,300
6,714
113
100 mesaja ulastinmi sohbeti kullanabilirsin ama sohbet alanı bu aralar çok durgun boşuna var diyebiliriz

Ozibazdemir01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
920
211
43
@bazukacı sohbet alanı degil cenaze yeri gibi la kimse konusmuyor gidiyim önüme geleni etiketleyim sohbete canlansın ortalık :D

dreadweep

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
323
57
28
Bilgi için herkese teşekkür ederim. Tahmin ettim zaten mesaj sayısı ile alakalı olduğunu. Genelde forumlarda 50 mesaj şartı aranıyor da hala aktif olmayınca merak ettim. :D

Cuneyt

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
174
35
28
Asya'ya pin'e giydirdin mi hiç zaman kaybetmiyor. Başka konularda lazım olduğunda tık yok.

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
reiss asya ya ben yatırım yaptım bi kere ilk acıldıgındada her etkinlikte yatırım diye bağırması beni siteden uzaklaştırdı cocuklar yönetiyor gibi para para para
1 defa yatırımda bulundun, yarışmalara katılamıyorum mu demek istiyorsun.