Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Köpek Sahiplendirme

adaş

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,331
1,346
113
Instgaram dan oturduğun ilçe ismiyle birlikte hayvan sahiplendirme sayfaları felan varsa paylaş dost daha kolay yuva bulursun

ahmet62

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
802
412
63
Arkadaşlar eşimle ikimizde çalıştığımiz için yeterince ilgi gösteremiyor gündüzleri hiç dışarı çıkaramıyoruz bu yüzden gerçekten bakacak bir kişiye vermek istiyoruz bütün malzemeleri var
Terrier cinsi 6 aylık
Kardeşim ben sahipkenirim evde 24 saat bakacak insan var zaten barikanaktan bakacaktım gözun arkada kalmaz verirsen bana

drogba6

G A L A T A S A R A Y
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,287
7,995
113
Arkadaşlar eşimle ikimizde çalıştığımiz için yeterince ilgi gösteremiyor gündüzleri hiç dışarı çıkaramıyoruz bu yüzden gerçekten bakacak bir kişiye vermek istiyoruz bütün malzemeleri var
Terrier cinsi 6 aylık
Bursada olsaydın alabilirdim. İnşallah huzurlu bir yuva bulunur.

anesth

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,139
732
113
Biri kargo falan demiş ciddiye alma sakın onlar araba bagajında falan ölür dikka et

Desparw

Galatasaray
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,649
1,116
113
instagramda bipativer diye hayvanları koruma dernegı bulunuyor sana yakınmı bılmıyorum ama onlar sahıplendırme ıcın paylaşım saglıyorlar arkadasında duruyorlar sahıplendırdıklerı hayvanları bı kontrol et ıstersen burdakı kısılere verırsın hayvanda sanırım cins gidip onu satarlar kumar parasına verırler yaparmı yaparlar yani

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,542
6,605
113
3 tane kedim var yeryüzünde onları benden alicak bişey yok canimi veririm onları vermem
la abi tam denk geldi. 6 aydır 2 tane muhabbet kuşu besliyorum bugün temizlik yaparken biri balkondan uçtu gitti. öğlenden beri arıyorum felaket üzüldüm. evin içinde bile 20 saniye uçunca nefes nefes kalıyordu şimdi dışarıda naptı ne etti kendimi yiyorum. bu kedisini köpeğini falan kaybedip arayanları pek umursamazdım düşündükçe kafayı yicem alışınca hayvana o kadar mesain olunca koyuyor insana harbi. dua edin de şansa bala dönsün :(

Desparw

Galatasaray
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,649
1,116
113
la abi tam denk geldi. 6 aydır 2 tane muhabbet kuşu besliyorum bugün temizlik yaparken biri balkondan uçtu gitti. öğlenden beri arıyorum felaket üzüldüm. evin içinde bile 20 saniye uçunca nefes nefes kalıyordu şimdi dışarıda naptı ne etti kendimi yiyorum. bu kedisini köpeğini falan kaybedip arayanları pek umursamazdım düşündükçe kafayı yicem alışınca hayvana o kadar mesain olunca koyuyor insana harbi. dua edin de şansa bala dönsün :(
Benım kedım öldüğünde ben 1 haftayı geçık üzüldüm elınde buyudugu ıcın aıleden bırı gıbı oluyor alısıyorsun yoklugundada cok uzuluyorsun normal bır ınsan veya hayvan farketmez alısınca yoklugu cok uzuyor ınsanı

ThomasMusk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,920
666
113
dost acı ama bir başka hayvana yem olmuştur muhabbet kuşları malesef çok savunmasız :(