Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Koronavirüs Hastaneler Dolu

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
Arkadaşlar şuan bende Babam da pozitif çıktı bende pek bi rahatsızlık kalmadı sadece öksürük var fakat babamda nefes darlığı aşırı öksürük var babam ilk gün acile gitti 5 tane ilaç yazıp göndermişler karantinaya kaç gündür evde duruyordu durumu daha kötü oldu doktorlar aradı hergun ama soylememize rağmen birşey yapılmadı 1 haftadır evde karantinadaydi ilaçları bitti ve hiç ilerleme olmadı kendi oksijen makinemize baglamak zorunda bile kaldik iştahsızlık ve aşırı öksürük olduğundan bugün aile hekimini aradık hastaneye kaldırıldı iğne falan yapmışlar ve nöroloji bölümünde biryere yatırılmış belli ki hastanede yer yok bende pozitif olduğum evdekiler de temaslı olduğu için yanına gidemedik hastanede yemek de verilmemiş yani durum kötü maske mesafeye dikkat edin lütfen sağlıklı günler herkese

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
Benim anlamadığım neden nöroloji bölümünde bir odaya aldıkları büyük ihtimalle diğer heryer dolu

Xxmannn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,153
2,210
113
Kardeş öncelikle geçmiş olsun. ben 27 sinden beri evdeyim. Pozitif çıktığı zaman sağlık ekibi eve gelip izole edip ilaç verirler. 5 gün boyunca ilacı içtim hic bişeyim kalmadı. Size hangi ilaçları verdiler.

Hamsilipasta

HOP HEMŞERİM NEREYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,684
6,613
113
Geçmiş olsun kral Allah acil şifalar versin benim annemle babamda pozitif çıktı ikisde attlati inşallah atlatmışlardir benle abim negatif cikti

Hans3l

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,351
750
113
Ben tekrar tekrar kaptim her konu acildiginda da surekli yazarim . Çünkü çok faydasini gördum kemik suyu icin abi. Gercekten cok iyi geliyor. Boyle dogal yöntemlere cok inanmam ama gercekten iyi . Direnci zirveye cikartiyor

xerdemx

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,068
465
83
Geçmiş olsun.Kronik rahatsızlığı varsa atlatması biraz güç olur fakat umarım çabucak atlatır

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
Kardeş öncelikle geçmiş olsun. ben 27 sinden beri evdeyim. Pozitif çıktığı zaman sağlık ekibi eve gelip izole edip ilaç verirler. 5 gün boyunca ilacı içtim hic bişeyim kalmadı. Size hangi ilaçları verdiler.
bana sadece favicovir verdiler babamın ilaçları fazlaydı giderken götürdü o yüzden digelerini hatırlamıyorum benim de ilaç bitti

ALoNeDarK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,427
4,083
113
Geçmiş olsun dostum inşallah biran önce atlatirsiniz

sfenks47

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
965
345
63
Geçmiş olsun umarım tez vakitte atlatır dedem 85 yaşında atlattı iyi bakılması lazım birazda

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Geçmiş olsun kardes. Sağlık sektoru bitti. Seni kaderine terkediyorlar. Ne kadr kotu olursa ol evine got diyorlar. Cunku hastanede yer yok. Yer olsa doktor yok. Doktor olsa çogu pozitif halde calisiomus. Acil sağlık bakani degismesi lazım hastsneler in yatak kapa sitesi artirilmasi lazım acil doktor hemsire alimi yaoilmasi lazım 500 bin felan. Ayni durumlar yasadik eşim kotuyken evde karantina girdediler. Kaderine mahkim birakiorlar

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Serkan favapir iciosan ecopirin var kan sulandirici mutlaka atin. Favapir tehlikeli ilac. Babanda kalp varsa Allah muhafsza kalp riskli. Usak da 3 kisi kalp krizi yuzunden oldu bu ilacdan dolayi

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
Serkan favapir iciosan ecopirin var kan sulandirici mutlaka atin. Favapir tehlikeli ilac. Babanda kalp varsa Allah muhafsza kalp riskli. Usak da 3 kisi kalp krizi yuzunden oldu bu ilacdan dolayi
babamın aldığı ilaçları bilmiyorum dostum bana favicovir verdiler sadece