Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Kraken Vs Sweet Bonanza

Sweet bonanza mı? Kraken mi?

• Sweet bonanza

Kullanılan: 16 34.0%
  • Release of the Kraken

Kullanılan: 31 66.0%

• Kullanılan toplam oy
    47

chelo20

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
257
92
28
Freespin satın alabildiğim oyunlar arasında benim en sevdiğim oyun pragmatic playin Kraken oyunu. Şu sweet bonanzayi bir türlü sevemedim. 1. Si satın alma yapmadan asla freespin vermiyor ikincisi satın alma yaptığın çoğu zaman sadece şeker parasını veriyor. Bence artık modası geçti . Bu arada freespin alabileceğimiz güzel oyunlar varsa yazarsaniz sevinirim

yehuyaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
728
326
63
valla kardeş ben spin satın alınan oyunlardan uzak duruyorum normal çevirmelerde bişey vermiyor fakirden alıp zengine dağıtıyor, oyunun havuzunda biriken parayı sürekli spin alanlar paylaşınca ufak oynayanlar hep kaybediyor, onun yerine normal slotlarda 5,6 liralık çevrimler bence daha mantıklı

Dexter

V-İ-P üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,120
300
83
Paranızı bu sömüren oyunlarda hiç etmeyin haftasonu almanya ve bikactane lig basliyor.

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,334
5,534
113
Eğlencesine Hot Safari :)
Eğlencesine 5 TL lik hot safari deniyorum. En fazla 10-20 turda bir süper wild geliyor. 2,5 TL lik deniyorum bu seferde sık sık scatter geliyor.
Haftasonu 200 TL yi bu oyunda yakacam. Bakalım neler olacak.

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,788
151,186
113
Eğlencesine 5 TL lik hot safari deniyorum. En fazla 10-20 turda bir süper wild geliyor. 2,5 TL lik deniyorum bu seferde sık sık scatter geliyor.
Haftasonu 200 TL yi bu oyunda yakacam. Bakalım neler olacak.
güzel haberler bekliyorum dost Aslan koşarsa Tamamdır Kasa fırlar :)

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
bu sweet bonanza'da ben ilk zamanlar bilmiyordum spin satın alındıgını bir yerde görmüştüm deneme bonusu ile oynamıştım ilk oynadıgımda normal çevirmede bonus geldi ve 260tl çıkmıştı 100 çekmiştim bir kaç gün sonra yine deneme freespini ile 24tl felan çıkmıştı yine sweet bonanza oynadım normal çevirmede yine spin geldi 370tl çıkmıştı ondada çekmiştim hepsini. çok sonralara doğru ögrendim spin satın alındıgını :) spin satın alındıgını ögrenene kadar yine normal çevirmede spin denk gelmişti o zamanlar bonanza'daki bütün şanslarımı kullanmışım demekki ben :)

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,334
5,534
113
bu sweet bonanza'da ben ilk zamanlar bilmiyordum spin satın alındıgını bir yerde görmüştüm deneme bonusu ile oynamıştım ilk oynadıgımda normal çevirmede bonus geldi ve 260tl çıkmıştı 100 çekmiştim bir kaç gün sonra yine deneme freespini ile 24tl felan çıkmıştı yine sweet bonanza oynadım normal çevirmede yine spin geldi 370tl çıkmıştı ondada çekmiştim hepsini. çok sonralara doğru ögrendim spin satın alındıgını :) spin satın alındıgını ögrenene kadar yine normal çevirmede spin denk gelmişti o zamanlar bonanza'daki bütün şanslarımı kullanmışım demekki ben :)
Bende en son 1 ay önce 1 saatte 6,000 e cıkıp 1 saatte sıfırlamıştım :) Bir sürüde borcum vardı. 700 TL birinden borç alıp aynı gün bir kac saatte 5.000 çekmiştim de yırtmıştım :) Ne verdiyse 200 lük spinler verdi. Ne 300 ne 500 ne de 1.000. 200'ün verdigini vermedi. Ama resmen bagımlılık yapıyor. Acun Ilıcalı olsam şimdi muhabirlik yapıyordum yine :)

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113
Spin satın alınan oyunların algoritması olduğunu dusunuyorum.
Vikings oyunu var genie jacpot var bunlarda çarpan kasıp oyuna girerseniz güzel bı kazanç alabilirsiniz. Ama exttra chill diye bi oyun var oda fena verir. Hiçbirinden yüksek kazanamadim ben çok siteye attım hiçbiri vermedi spin satın alınan oyun oynamıyorum. Ama iki üç kez üst üste kötü gecerse kaybettiğinizin fazlasını atıyor. Dediğim gibi çok ciddi big win görmedim maximum 1500x

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113
Spin satın alınan oyun oynamayın tavsiye etmiyorum.

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113
Bide money train var o sponsor sitelerde yok iki tane silah getiriseniz 20bin x alabilirsiniz çok fena oyun oda

Dexter

V-İ-P üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,120
300
83
Bide money train var o sponsor sitelerde yok iki tane silah getiriseniz 20bin x alabilirsiniz çok fena oyun oda
Sana inanmiyoruz site adami :D
Bu arada kanka doa 2de spin alma kalktimi görünmuyor dinamobette falan

chelo20

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
257
92
28
sweet bonanzada hiç normal çevirerek bonus alamadım. abartmıyorum belki 10 bin liralık çevirmişimdir toplamda. farklı farklı zamanlarda tabi. hatta bir ara tribe girmiştim 1 tl ye ayarlayıp 4 kere autospine ayarladım 400 kere dönüp 4 şeker vermedi lanet oyun bende vazgeçtim inadımdan