Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling kralexsukut / Kasa 1K Hedef 3K

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NightFever

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,635
6,540
113
Arkadaşlar merhaba 1000 TL bir siteye yatırıp bu gece oynayacam hedef 3000 TL gelirse 1000 TL dağıtım yapacam rolling oynayacaz şansımız bol olsun hangi siteye yatırım yapabileceğimi de yazabilirsiniz
Bol sanslar dostum tc onayi yapman lazim

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,716
9,890
113
Arkadaşlar merhaba 1000 TL bir siteye yatırıp bu gece oynayacam hedef 3000 TL gelirse 1000 TL dağıtım yapacam rolling oynayacaz şansımız bol olsun hangi siteye yatırım yapabileceğimi de yazabilirsiniz
Bolsanslar şimdiden

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,948
44,322
113
Bol sans umarim kazanirsin.eger dagitimi kafana gore yapmayi dusunuyorsan basligi duzenletmen gerekiyor.

delpiero1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,399
2,408
113
Bol Şanslar dilerim , umarım her şey umduğun gibi gider de kayıp yaşamazsın. TC onayı yapman lazım sanırım kurallara göre. Bir de Gelirse Çekiliş konusu açtıysan , kupon kazanırsa , çekilişi adminlerden biri yapar. Rolling konusu ile Gelirse çekiliş konusu farklı diye biliyorum. Detayları adminlerden öğrenebilirsin.

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,920
12,006
113
Bol sans dost vbete at kafa rahat olsun cekerken. Tabi bonus dusunmuyorsan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...