Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kredi Hakkında Bilgisi Olanlar

Huso63

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,042
790
113
Arkadaşlar kredi çekmek istiyorum 15k civarı ihtiyacım var ama hiç bir banka vermiyor, bir ara pandemi nedeniyle işsiz kaldım ve kredi notum bayağı bir düşmüştü şimdi toparlamaya başladık düşük ama sıfır değil puanım. Bilgisi olan var mı acaba nasıl bir yol izlemem gerekiyor birde bu internette herkese yüzde 15, 20 pay isteyerek kredi çıkaracağını söyleyen siteler var onlar hakkında bilgisi olan varsa iyi olur...

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,162
835
113
Arkadaşlar kredi çekmek istiyorum 15k civarı ihtiyacım var ama hiç bir banka vermiyor, bir ara pandemi nedeniyle işsiz kaldım ve kredi notum bayağı bir düşmüştü şimdi toparlamaya başladık düşük ama sıfır değil puanım. Bilgisi olan var mı acaba nasıl bir yol izlemem gerekiyor birde bu internette herkese yüzde 15, 20 pay isteyerek kredi çıkaracağını söyleyen siteler var onlar hakkında bilgisi olan varsa iyi olur...
Sıfır puan daha iyi. Hiç kredi - kredi kartı kullanmamışlar sıfır puanlar... artısı eksisi yok yani. onlara kredi çıkıyor.

benim gibi 400-500 puansan hakkında vur emri çıkmıştır. şubelerin önünden geçme :)

şubelerden başvur, netten başvurma...

fibabanka alışveriş kredisi limiti veriyorsa umut vardır, o da redediyosa işin zor. iyi şanslar..

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
224
43
Puanın kac iyiyse her banka veririr orta ise sadece maaş musterisiysen alabilirsin yoksa zor

Huso63

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,042
790
113
Sıfır puan daha iyi. Hiç kredi - kredi kartı kullanmamışlar sıfır puanlar... artısı eksisi yok yani. onlara kredi çıkıyor.

benim gibi 400-500 puansan hakkında vur emri çıkmıştır. şubelerin önünden geçme :)

fibabanka alışveriş kredisi limiti veriyorsa umut vardır, o da redediyosa işin zor. iyi şanslar..
Puan 900 üstü de maaş müşterisi olduğum banka bile reddediyor

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,361
18,486
113
Bence bu krediyi Sana shotbet banka verir :) işin espiriside başkanın 75 k bittimi yoksa onun üstüne mi lazım

Huso63

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,042
790
113
Maaş bankası musterisine neden kredi vermez acaba onu da merak ediyorum doğrusu

kareas46

Zor Be Kirvem Zor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,250
1,352
113
Reis bordro ve sgk dökümü var ise deniz bank ve iş bankası önceliğin olsun 10 15 k şu devirde çerez parası çalışmayan ev hanımlarına dahi 2 - 5 k arası Kart veren iş bankası dediğim şeyler var ise sana vermesi gerek ödemelerinde ki aksama 3 ay içerisinde yok ise ve şartlara uygunsan bu iki bankanın şubesinden başvur istediğinden fazlasının çıkması lazım bide İnternet ve mobilden yaptığın başvuru sayısı az olması lazim puan düşürüyor derler lakin puan düşmüyor sistemi kitliyor oto Red veriyor şansını dene

Hayrullah52

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
726
348
63

Hiç kredi veya kredi kartı kullanmadım ama sigortalı işte de çalışmadım bana çıkma şansı nedir yani senin demenee göre diyorum yoksa bana bence çıkma şansı 0

kareas46

Zor Be Kirvem Zor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,250
1,352
113
Hiç kredi veya kredi kartı kullanmadım ama sigortalı işte de çalışmadım bana çıkma şansı nedir yani senin demenee göre diyorum yoksa bana bence çıkma şansı 0
Deniz Bank Mobil Satış Ekibine Denk Gelirsen Çıkar Kivre

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,162
835
113
Gençlere çıkıyor, yaş çok değilse çıkar. Şimdi 24 yaşındaki hiç sigortasız adamla 45 yaşındaki bir değil...

cepteteb, enpara vs öğrencilere bile kredi veriyordu en son...

Herbokolog

Ücreti Mukabilinde okunur üflenir. Muska Yapilir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Kredi, geri ödenirken FAİZLE ödendiği için haramdır. Bulaşmayın

kartal060606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,026
538
113
Gençlere çıkıyor, yaş çok değilse çıkar. Şimdi 24 yaşındaki hiç sigortasız adamla 45 yaşındaki bir değil...

cepteteb, enpara vs öğrencilere bile kredi veriyordu en son...
Yaşlanıyoruz, farkında değiliz. Şu dünyaya milyonlarca olasılıktan biri gerçekleşip gelmişiz ama farkında değiliz, dönüp geçen yıllara acıyla bakıyorum. Bu mucizevi hayat şansını daha dolu dolu yaşamak, hakkını vererek yaşamak nasip olmadı.

Huso63

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,042
790
113
Reis bordro ve sgk dökümü var ise deniz bank ve iş bankası önceliğin olsun 10 15 k şu devirde çerez parası çalışmayan ev hanımlarına dahi 2 - 5 k arası Kart veren iş bankası dediğim şeyler var ise sana vermesi gerek ödemelerinde ki aksama 3 ay içerisinde yok ise ve şartlara uygunsan bu iki bankanın şubesinden başvur istediğinden fazlasının çıkması lazım bide İnternet ve mobilden yaptığın başvuru sayısı az olması lazim puan düşürüyor derler lakin puan düşmüyor sistemi kitliyor oto Red veriyor şansını dene
Teşekkür ederim reis

Herbokolog

Ücreti Mukabilinde okunur üflenir. Muska Yapilir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Yaşlanıyoruz, farkında değiliz. Şu dünyaya milyonlarca olasılıktan biri gerçekleşip gelmişiz ama farkında değiliz, dönüp geçen yıllara acıyla bakıyorum. Bu mucizevi hayat şansını daha dolu dolu yaşamak, hakkını vererek yaşamak nasip olmadı.
Nefes alıyorsak hala bir şans var demektir. Boşa geçen 50 sene yerine dolu dolu yaşanan 20 sene kafi. Umudunu kaybetme