Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kredi Hk.

Zafermiss

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
730
255
63
Hocam Akbank 5k artı para borcum var bana hangi banka kredi verir veya nerden alabilirim
İş Bankası vermedi ziraat falan yok zaten yardımcı olursanız zevinirim

Ahmet424242

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
197
83
28
Puanın kaç bende uğraşıyorum 750 lerde benimkisi kimse vermiyor 1200 puan olması gerekiyormuş bankalar öyle dedi bana

MODEL1903

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
430
239
43
Hocam peki böyle oluyormu mesela artı para şuan -5k 500 yatırıp gene yersem oluyormu oyle ödeme?
Sen asgari tutarını öğren ne kadar diye eğer odeyebilirsen en azından asgari tutarını öde ki kredi puanın zarar görmesin

MODEL1903

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
430
239
43
Hocam peki böyle oluyormu mesela artı para şuan -5k 500 yatırıp gene yersem oluyormu oyle ödeme?
Sana özelden yazdığım taktiği yapabilirsin bence Hepsiburadaya üye ol oradan limit veriyor sonra istediğin telefonu falan alıp paraya çevirebilirsin yine sen bilirsin sadece fikir veriyorum

Ferdinyoo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
285
255
63
Ne 1 lira borcum vqr bi bankay ne bir kredim ne kredi kartım. Mobil bankacılıktan başvuruylrum çıkmıyorum maaş müşterisi olmama rağmen

Ahmet424242

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
197
83
28

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
Hocam Akbank 5k artı para borcum var bana hangi banka kredi verir veya nerden alabilirim
İş Bankası vermedi ziraat falan yok zaten yardımcı olursanız zevinirim
hangi kredi uygulamasını yükle üye ol ilk findex sorgulamasını ücretsiz veriyor . sana hangi bankaların hangi ürünü uygun ve onaylanma olasılıklarını sıralıyor . kredi alamıyorsan kredi kartını dene bazı bankalar 0 faizli nakit avanslı kredi kartı sunuyor ( yeni müşteriye özel)

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,288
2,390
113
Arkadaşlar varmi bildiğiniz para yada alışveriş için kullanabileceğimiz limit veren uygulamalar bankalar kuruş vermiyor kredim uygulaması gibi vs

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,301
1,093
113
Birde Denizbank mobil müşterisi olup kredi kartı falan alabilirsin çevremde kim varsa aldı denizden issizide calisanida

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,301
1,093
113
Bana vermiyor namussuzlar bu hepsipay da nfc olayı var sanırım onuda ben beceremiyorum
Onu yapınca minimum 5 bin falan limit veriyor kral biraz pesinatin olması gerekiyor bazı ürünleri alabiomek için en az zararla alacağın üründe telefon alıp satmak olur bozanlarda var bende yapıyorum arada ama yarıya yarıya zarar ediyorsun ondan belli miktar nakitin varsa yapabilirsen hepsipay telefon al sat