Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kredi Kartı Hk.

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Senin derdine hastalığına hic bi banka ve doktor çare olamaz be efsane.. Bu arada lokum güzelmiydi kundi

images (7).jpeg

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
40,984
44,002
113
4 bankaya var ama oduyorum taksitleri
1 k nın altında veya 1 k puanın varsa Sadece maas bankan sana lımıt acabılır maas bankan sana lımıt acmazsa kımse sana lımıt vermez odemelerın gununde olması + olarak basvuru fazlaysa ondanda vermıye bılır Borc Risk dengesıde onemlı Bır dunyaaa mevzusu var yanı Bana Sorarsan maas bankan vermıyorsa konuyu dırek kapat basvurudu yapma :D

efsane3453

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,069
463
83
1 k nın altında veya 1 k puanın varsa Sadece maas bankan sana lımıt acabılır maas bankan sana lımıt acmazsa kımse sana lımıt vermez odemelerın gununde olması + olarak basvuru fazlaysa ondanda vermıye bılır Borc Risk dengesıde onemlı Bır dunyaaa mevzusu var yanı Bana Sorarsan maas bankan vermıyorsa konuyu dırek kapat basvurudu yapma :D
Maaş almıyorum ki ama maas hesabım var 1 hafta icinde işe baslamam lazım borclar faize binmesin eylülde odemeler var