Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kredi Kartı

Burak78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
409
102
43
Arkadaşlar yapılandırma olan kartımdan nakit avans çekemiyorum yada normalde cekiliyomu nakit avans tutarı yazıyorum bloke var diyo bilen vrmi bloke kalkarmi yapilandirmada olan karttan para cekeblrmym

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,789
2,068
113
Arkadaşlar yapılandırma olan kartımdan nakit avans çekemiyorum yada normalde cekiliyomu nakit avans tutarı yazıyorum bloke var diyo bilen vrmi bloke kalkarmi yapilandirmada olan karttan para cekeblrmym
Cekemezsn borcun tamamını ödemeden alışveriş dahi yapamazsn

Emre1910

Kader de bize gülecekmiş ne zaman ?
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,159
6,342
113
Cekemezsin kardeşim

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,357
9,688
113
Zaten artık kredi kartlarina limit koydular belli bir yüzdesi nakit avans çekiliyor
Birde bildiğim kadarıyla yapılandırılmış kredi kartı kullanılmıyor diye biliyorum

RaymondReddington

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,882
1,004
113
Peki benim hesaptaki paraya bloke katmıştı ziraat. Tüm borcu ödeyince açılacak demişti banka ama 2 hafta olacak daha açılmadı sebebini biliyor musun
İcralık olduktan sonra ödeme yapmışsan açmıyor kredi kartın iptal oluyor Akbank yapmıştı bana da tamamını ödedim ama açmadı sizle çalışmayacaz dedi 😂

tusubana33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
384
165
43
İcralık olduktan sonra ödeme yapmışsan açmıyor kredi kartın iptal oluyor Akbank yapmıştı bana da tamamını ödedim ama açmadı sizle çalışmayacaz dedi 😂
Hayır icralık olmadım. Bloke nedeni hep kredi borcunu askeri ödemişsiniz tamamını kapatmayıp arada hep askeri tutarı ödeme yaptığınız için demişti. Tüm borcu ödedikten sonra bloke kalkacak demişti. Anlamadığım şey şu. Borcu ödemeden herşey kapalıydı. Borcu odedigim de anında kart limiti değişimi açıldı nakit avans çekimi açıldı ama hesaptaki bloke açılmadı

Furkefe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,025
454
83
Benim 180 bin lira olan kredi karti borçu yapılandırınca 250 bin oldu