Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kredi Kartı

darkslide2

Trabzonspor ❤️💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,677
1,740
113
Beyler kredi kartından sitelere nasıl bakiye yükleyebilirim? Direk kart bilgilerini girerek değil de ilk etapta herhangi bir elektronik cüzdana ve oradan da siteye yüklemek gibi. Papara hariç hangileri var bu şekilde ? Yada bildiğiniz daha basit bir yöntem var mı kredi kartı ile işlem yapabileceğim?

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,979
5,197
113
Beyler kredi kartından sitelere nasıl bakiye yükleyebilirim? Direk kart bilgilerini girerek değil de ilk etapta herhangi bir elektronik cüzdana ve oradan da siteye yüklemek gibi. Papara hariç hangileri var bu şekilde ? Yada bildiğiniz daha basit bir yöntem var mı kredi kartı ile işlem yapabileceğim?
sanal kart oluştur o bilgileri girerek yap yatırımını bro ama kredi kartı yatırımına yatırım bonusu vermezler kayıp bonusu alırsın sadece.

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,435
9,723
113
Çoğu site direk kabul ediyor ama limitler çok az ve bekleme süreleri oluyor

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,435
9,723
113
Yapı kredi kanka . Sanal kartta yemedi
İlginç dedigim yöntemi denedin mi çünkü artık kredi kartlarinda nakit gönderimi ve nakit avans sınırlaması gelid seninkindede öyledir ama alışverişe acikdir ve maypay kredi kartı yöntemi ve trinkpara kredikarti yontemleri alışveriş olarak gözüktüğü için o yontemlerle yatırım yapılıyor. Limitlerde 1000 TL tek seferde

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,655
1,023
113
Moneypay yükle oraya parayı aktar . Sonra sitelerdeki kredi kartı bölgesinden moneypay sanal kart bilgilerini girip aktarımı yap .
Ben betgit e moneypay dan aktarıyorum, çekim yaparken havale istiyorlar kredi kartı olduğu için bazen payfix ve benzeri sistemlere izin vermiyor

darkslide2

Trabzonspor ❤️💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,677
1,740
113
Moneypay yükle oraya parayı aktar . Sonra sitelerdeki kredi kartı bölgesinden moneypay sanal kart bilgilerini girip aktarımı yap .
Ben betgit e moneypay dan aktarıyorum, çekim yaparken havale istiyorlar kredi kartı olduğu için bazen payfix ve benzeri sistemlere izin vermiyor
Mesai saatleri dışında oluyor mu bro kredi kartı ile

masoud26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,911
2,028
113
Routebete yatır . Hemde yüzde 15 yatirim ya da yüzde 20 kayıp alırsın .

darkslide2

Trabzonspor ❤️💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,677
1,740
113
Şu işi beceremezsem kumarı bırakırım aq 😅😅 kendime kahreder yüzüme tükürürüm

Serkanka

the Real Slimshady
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,060
513
113
Ya benimde aynı sıkıntım var, ziraat KK benim

Penguen0

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,649
1,492
113
Sana tek yöntem öneriyim. Lunabete max 2.5k halinde maximum 5 adet toplamda 10k yatirabilirsin 24 saat içinde ve ayrıca yatirdigin Parayi oynamadan direk 4k 4k 2k halinde çek. Payfix otomatik onaylaniyo bolşans

darkslide2

Trabzonspor ❤️💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,677
1,740
113
Sana tek yöntem öneriyim. Lunabete max 2.5k halinde maximum 5 adet toplamda 10k yatirabilirsin 24 saat içinde ve ayrıca yatirdigin Parayi oynamadan direk 4k 4k 2k halinde çek. Payfix otomatik onaylaniyo bolşans
Sorun şu ki Yapı Kredi kredi kartı ile yatırım kabul etmiyorlar 🤦🏽‍♂️

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,773
11,765
113
Atlasbetde surekli yatiriyorum 2 saat oncede yatirdim mpay secenegini sec yonlendirmeleri takip et. Cekimde bekleme sureside yok kazaninca cekersin