Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kumar Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SaulGoodman

----
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,348
3,204
113
Kardes senin yasin kac bilmem ama sen hangi akla hizmet bundan sonraki seviye karisini satmak cocugunu satmak yazmissin?kari satmak covuk satmak ne demek yahu yani pezevenklikten bahsetmissin senin aklin basiyormu boyle biseye.kardes namus kavrami baska kumar kavrami baska belki hirsizlik bile yapar diycemki yapmis ama yani o cumleyi nasil kurarsin vallahi aklim almadi.allah akil fikir versin ne diyim yani bisey bulamadim.
yaşımı ne yapacaksın sen? hayat tecrübesi dediğin şey öğrenilerek elde edilir. Bana ve sana çok abes kaçabilir evet bizim gibi insanların yapmayacağı şeyler bunlar namus kavramı senin kadar benim içinde önemli fakat çevremdeki insanların bir kısmının yaptığı şeyler, hayatın gerçekleri bunlar. Bit pazarında kumar borcu için bacısını satan adam gördüm ben o yüzden aç o gözlerini de hayatın gerçeklerini yüzüne vurayım senin. Cümlemi yargılamadan önce böyle bir şey olabilir mi? diye kendini sorgulasaydın keşke. Sanki cin ali gibi özel güçlerim var demişim gibi öyle bir kelime yapmışsın ki gören de hayatta olmayan bir işten bahsetmişim gibi söylemişsin. Bu hayat nankör bu hayat kahpe bu hayat kancığın ta kendisi. O yüzden kumar hakkında bana ders vermeden önce hayatın gerçeklerini acı şekilde tecrübe etmeden önce son dipnot kısmını oku yazdığım metinde okey dostum. Yaşımın 50 ya da 30 olması hiç birşeyi değiştirmiyor.

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,432
4,961
113
Forumda z kuşağı kumarbaz var mi ? Bizim y kusagi hepten yareki yedi. Geriden gelen junior kumarbazlardan umitliyim başarılar

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
77,545
42,148
113
yaşımı ne yapacaksın sen? hayat tecrübesi dediğin şey öğrenilerek elde edilir. Bana ve sana çok abes kaçabilir evet bizim gibi insanların yapmayacağı şeyler bunlar namus kavramı senin kadar benim içinde önemli fakat çevremdeki insanların bir kısmının yaptığı şeyler, hayatın gerçekleri bunlar. Bit pazarında kumar borcu için bacısını satan adam gördüm ben o yüzden aç o gözlerini de hayatın gerçeklerini yüzüne vurayım senin. Cümlemi yargılamadan önce böyle bir şey olabilir mi? diye kendini sorgulasaydın keşke. Sanki cin ali gibi özel güçlerim var demişim gibi öyle bir kelime yapmışsın ki gören de hayatta olmayan bir işten bahsetmişim gibi söylemişsin. Bu hayat nankör bu hayat kahpe bu hayat kancığın ta kendisi. O yüzden kumar hakkında bana ders vermeden önce hayatın gerçeklerini acı şekilde tecrübe etmeden önce son dipnot kısmını oku yazdığım metinde okey dostum. Yaşımın 50 ya da 30 olması hiç birşeyi değiştirmiyor.
Oyle bisey olmasi icin adamin ar damarinin patlamis olmasi gerek ve namussuzun onde gideni olmadi gerek.senin o bahsettigin bit pazarindaki adam adam deilmiski bi kere oylelerinin adi pezevenkdir zaten.o adamla bu adami nasil kiyasliyorsun kardesim sen.laflarini tart oyle yaz biliyorum ayagina millete bilip bilmeden agir seyler yaziyorsun oyle seyler kavgada soylenmez.o senin dedigin adam cok nadir bi durum onlarin dogustan namuslari olmuyor zaten.bu adamin nevri donmus dunyasi yikilmis belkide hayatinin hatasi bu yaptigi is ama sen adama yazmissinki bi sonraki seviye karini kizini satmak.yazilmaz oyle seyler.benimde cevremde cok kumar oynayip batan var ama daha karisini kizini satani gormedim kari kiz satmak ne yahu.yapma gozunu sevdigim o yazdiklarin yazilcak seyler deil,funya senin cevrendki kisilerin yasadigi gibi donmuyor

SFENKS

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
155
128
43
Forumda z kuşağı kumarbaz var mi ? Bizim y kusagi hepten yareki yedi. Geriden gelen junior kumarbazlardan umitliyim başarılar
  • son maç üst yazıp.. son dakka parayı koyan malzemesi nerde görsem tanırım..

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,432
4,961
113
tırın stepnesi aklına gelmemiş ben olsam son care onuda okuturdum
Stepneden önce 40 50 binliraya dolan depo var dost. 50 litre akitsan kasa olur. Valla kotu bir durum iyice tassaga aldikta bizim tassaklar da buzusecek herhalde

Eschelon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,982
10,620
113
Arkadaş hırsızlığı nasıl meşrulaştırabiliyorsunuz? Adam aleni olarak başkasının parasını çalmış. Hırsızlığın aması, fakatı mı olur. Zerre üzüldüysem adam değilim. Bu ülkede herkesin her şey için bir bahanesi var. O zaman bedenini satanları, torbacıları ve mafyayı da hoş görelim. Yok arkadaş su testisi su yolunda..

lockmoney

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,230
444
83
bu kumarın alah belasînı versin
arkadaslar ben tır soforuyum araba sahıs arabası antepden izmire yuk getirdim nakliyesi pesin 15 bin ve ben bu parayi
tumbete yatirdim akıla bek neymis 15 bini
30 bin yapayım slotta 15 bana kalir
biyle bir hata yaptim ve para gitti
yetmedi gibi birde patronun bana verdigi 2 adet kredi kartinida patlattim
20 bin de o toplam 35 bin carem kalmadi
arabayi izmir garaja birakip kactim
adam dava acti bugun ve ben ne yapacagimi bilmiyorum bu bana ders oldu
burda anlatmak istedigim olay kumara sizler bulasmayin sonu cok kotu bitiyo
bittide zaten herkese rezil oldum aileme esime cocuklarima sonum ceza evi
bu kesin
Kardeş sen kafayimi YEDIN bende tir şoförüyüm iyi cesaret ALLAHIMA helal olsun

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,432
4,961
113
aklımdan da o geçiyordu dost şuan katlamış olsa şuan bu ihtimallerin hiçbiri konuşulmuyor olacaktı.
Aynen ole bi roll acacakti cekilis yapacakti, sovup sayanlar teşekkür edecekti dua edecekti. O yuzden bu gemiden kimse sag kurtulmayacak dost. Ne olursa olsun uzucu bir durum

Valenciennes

Duman yok dört taraf yangın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,570
22,301
113
Arkadaş hırsızlığı nasıl meşrulaştırabiliyorsunuz? Adam aleni olarak başkasının parasını çalmış. Hırsızlığın aması, fakatı mı olur. Zerre üzüldüysem adam değilim. Bu ülkede herkesin her şey için bir bahanesi var. O zaman bedenini satanları, torbacıları ve mafyayı da hoş görelim. Yok arkadaş su testisi su yolunda..
Testi direk testis olup göte girmiş abi
Su yolu filan kalmamış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...