Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kumar Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dost

• ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪᴍ ᴇᴠɪᴍ •
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
69,181
41,662
113
Guentemaomannama yatırdı bizi yahu

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,566
3,065
113
bu kumarın alah belasînı versin
arkadaslar ben tır soforuyum araba sahıs arabası antepden izmire yuk getirdim nakliyesi pesin 15 bin ve ben bu parayi
tumbete yatirdim akıla bek neymis 15 bini
30 bin yapayım slotta 15 bana kalir
biyle bir hata yaptim ve para gitti
yetmedi gibi birde patronun bana verdigi 2 adet kredi kartinida patlattim
20 bin de o toplam 35 bin carem kalmadi
arabayi izmir garaja birakip kactim
adam dava acti bugun ve ben ne yapacagimi bilmiyorum bu bana ders oldu
burda anlatmak istedigim olay kumara sizler bulasmayin sonu cok kotu bitiyo
bittide zaten herkese rezil oldum aileme esime cocuklarima sonum ceza evi
bu kesin
Sen aşırıya kaçmışsin dost hırs yapmıssin ve kaybetmişsin bende hırs yaptığım zaman hep kayıp yaşıyorum keşke yapmasaydin ne diyeyim kendini üzme dünyanın sonu değil zararın neresinden dönersen kar Allah yardımcın olsun

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Haklısın sonu batak malesef
Kumar iyi bir şey olsa ne zenginler battı gitti mq bir anlık hırsa bakar kumar da bu yüzden hep kasa kazanır hesabında 1 milyon olan adamda aynı batar 10 tl olanda sanalda sayıdan ibaret para kumar hocası kesilen namuslu oyuncular var ağlak törpüsü sanki şans perisi ile sevişiyor dingil

piyade

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,541
965
113
Arkadaşlar gelirmi gelirse 1 kişiye küsürat olan 20 tl yi kurban edeceğim

1666824616342.png

sanarslantas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
684
196
43
Sen aşırıya kaçmışsin dost hırs yapmıssin ve kaybetmişsin bende hırs yaptığım zaman hep kayıp yaşıyorum keşke yapmasaydin ne diyeyim kendini üzme dünyanın sonu değil zararın neresinden dönersen kar Allah yardımcın olsun
Bonanza bı ara 20k spin aldım 1850 vermişti çok kancik bir oyun

AlbusDumbledore

Site elamanı üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,784
12,966
113
bu kumarın alah belasînı versin
arkadaslar ben tır soforuyum araba sahıs arabası antepden izmire yuk getirdim nakliyesi pesin 15 bin ve ben bu parayi
tumbete yatirdim akıla bek neymis 15 bini
30 bin yapayım slotta 15 bana kalir
biyle bir hata yaptim ve para gitti
yetmedi gibi birde patronun bana verdigi 2 adet kredi kartinida patlattim
20 bin de o toplam 35 bin carem kalmadi
arabayi izmir garaja birakip kactim
adam dava acti bugun ve ben ne yapacagimi bilmiyorum bu bana ders oldu
burda anlatmak istedigim olay kumara sizler bulasmayin sonu cok kotu bitiyo
bittide zaten herkese rezil oldum aileme esime cocuklarima sonum ceza evi
bu kesin
Kardeş sen bi kere daha buna benzer konu açmıştın maaşı yatırdım ne bok yicem şimdi diye.

Enişte

🚫Hesabı kullanmıyorum
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,018
73,934
113
fazla indirgemeci yaklaşıyorsun dost, borç alıp oynamakla hırsızlık yapıp oynamayı aynı dereceye indirgemen yanlış. Benden borç istersin varsa veririm, o parayla ister slot oynarsın ister fatura ödersin ama benim paramı benden habersiz alırsan iş farklı olur. Yaşayacak birşey yok. Ne kumarbazlar tanıdım. Gaziosmanpaşa pazariçinde babamın mekanı var ne kumarbazlar ne düşkünler geliyor. Aralarında bunun gibi hırsızlar yok mu, neleri var hiçbirine zerre üzülmüyorum
dostum herkes aynı sartlarda yetişmiyor işte herkes aynı kafada değil 15bin borc ıcın adam 50k delık acmıs tırı bırakıp kacmıs kafası yerınde olan bı ınsan yapmaz bunu kafada buyutmus problemlerı kendını yemıs bıtırmıs ınsan beynıyle hareket edıyor kafası gıtmıs yapmıs ıste ne dıyeyım ben uzuldum kumardan dolayı bu yola dustugu ıcın. Borç konusuda yorum yapan bazı arkadaslara kımse ben kumar oynıcam bana borc ver dıyen adama para vermez eger karsı taraf kumar oynamıyorsa yalan dolanla para alıp kumar oynamakta serefsızlıktır bence bende yaptım yalan atıp alıp kumar oynadım onceden kızıyorum kendıme evet o an oyle dusunuyordum sımdı uzuluyorum. Bu kumar parası olmayan adamın ısı degıl cunku her yola sokabılır anlamazsın ne oldugunu ben boyle dusunuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...