Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kumar Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

piyade

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,541
965
113
Bonanza hile ya ödemez 15k basılırmı sporda ufak ufak oyna bak keyfine

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Öyle hiç bir zaman büyük oynamiyacaksin sana zarari dokunacak kadar oynama slot bide sans isi
Onu geç normal bir Kumarcı spin satın alıp 10 k ile nasıl kazanacağını düşünür ki ulan 100 liralık alıyoruz da 20 lira vermiyor genelde

dost

• ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪᴍ ᴇᴠɪᴍ •
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
69,181
41,662
113
90+11 olmuş yahu

dost

• ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪᴍ ᴇᴠɪᴍ •
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
69,181
41,662
113
Guantamomonansn hadi

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
dostum herkes aynı sartlarda yetişmiyor işte herkes aynı kafada değil 15bin borc ıcın adam 50k delık acmıs tırı bırakıp kacmıs kafası yerınde olan bı ınsan yapmaz bunu kafada buyutmus problemlerı kendını yemıs bıtırmıs ınsan beynıyle hareket edıyor kafası gıtmıs yapmıs ıste ne dıyeyım ben uzuldum kumardan dolayı bu yola dustugu ıcın. Borç konusuda yorum yapan bazı arkadaslara kımse ben kumar oynıcam bana borc ver dıyen adama para vermez eger karsı taraf kumar oynamıyorsa yalan dolanla para alıp kumar oynamakta serefsızlıktır bence bende yaptım yalan atıp alıp kumar oynadım onceden kızıyorum kendıme evet o an oyle dusunuyordum sımdı uzuluyorum. Bu kumar parası olmayan adamın ısı degıl cunku her yola sokabılır anlamazsın ne oldugunu ben boyle dusunuyorum
o zaman hesaplara girip milletin parasını kendine atan şerefsizlere de üzülmek lazım, onların da borcu vardır belki kumardan mağzur mu görelim? Her hırsızlık yapanın bir bahanesi var dostum kimi kumar için çalar kimi başka birşey için. Kaldı ki küçük yaşta ki kızıma ilaç almam gerekiyordu dese amenna eyvallahta slot diyor ya çıldırıcam aw neyse banane ya ne bok yerse yesin

piyade

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,541
965
113
Teşekkürler betpipo şipşak ödendi para şlak şlak şlak

1666825095576.png

Qwer123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
477
213
43
fazla indirgemeci yaklaşıyorsun dost, borç alıp oynamakla hırsızlık yapıp oynamayı aynı dereceye indirgemen yanlış. Benden borç istersin varsa veririm, o parayla ister slot oynarsın ister fatura ödersin ama benim paramı benden habersiz alırsan iş farklı olur. Yaşayacak birşey yok. Ne kumarbazlar tanıdım. Gaziosmanpaşa pazariçinde babamın mekanı var ne kumarbazlar ne düşkünler geliyor. Aralarında bunun gibi hırsızlar yok mu, neleri var hiçbirine zerre üzülmüyorum
cok gereksiz bi üslubun var adamın yaptığı yanlış haklısında yangına körükle gidiyon
Sürekli adama hırsız hırsız demende hoş degil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...